کتاب کمک درسی اول دبستان

شامل

200

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
10,200تومان620,200تومان

دانش آموزانی که از پایه اول ابتدایی مشغول مطالعه و تمرین با استفاده از کتاب کمک آموزشی کلاس اول هستند، هم در مقاطع ابتدایی و هم در آینده عملکر بسیار بهتر و درخشان تری نسبت به هم سن و سالان خود خواهند داشت. به طور کلی کلاس های کوتاه مدت مدرسه و محدودیت تمرین و فعالیت های کتاب درسی کلاس اول، فرصت کمی برای تقویت مهارت های مختلف از جمله خواندن و نوشتن، حساب و کتاب و علوم باقی بماند. به همین دلیل انتشارات برتر کشور مانند انتشارات خیلی سبز و انتشارات گاج کتاب های متنوعی برای کلاس اول مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی پایه اول چاپ کرده اند.

انواع کتاب کمک آموزشی کلاس اول
انواع کتاب های کمک آموزشی اول ابتدایی شامل درس های مهم فارسی اول دبستان، علوم اول دبستان و ریاضی اول دبستان می شوند تا دانش آموزان بتوانند مهارت های خواندن و نوشتن، تفکر منطقی و علوم تجربی را تقویت کنند و برای آمادگی در پایه های بالاتر موانعی نداشته باشند. با توجه به اینکه روش تدریس کتاب های جدید با روش های قدیمی تفاوت زیادی دارد، ممکن است بعضی والدین با روش های جدید آشنا نباشند و نتوانند مشارکت خوبی در مطالعه دانش آموز خود در خانه داشته باشند به همین دلیل توصیه می کنیم با استفاده از کتاب های کمک درسی اول دبستان و شیوه های حل مسائلی که در آن است مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

کتاب گام به گام اول دبستان
کتاب های گام به گام اول دبستان، پاسخ همه فعالیت ها و تمرین های کتاب های درسی را به طور جامع دارند و همه درس ها از جمله علوم اول دبستان، ریاضی اول دبستان، فارسی اول دبستان و… را پوشش می دهند. پاسخ های کتاب گام به گام اول دبستان به صورت تشریحی هستند و مطالب را به طور کامل توضیح داده اند. دانش آموزان و والدین عزیز می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها اقدام به خرید گام به گام اول ابتدایی کنند.

کتاب کار اول دبستان
به طور کلی انواع کتاب کار کلاس اول که شامل سوالات تشریحی، جای خالی، وصل کردنی و رنگ آمیزی بدون پاسخ هستند، ویژه کار و تمرین در خانه و برای حل در طول سال تحصیلی طراحی و تالیف شده اند. شما والدین گرامی می توانید با استفاده از فعالیت ها و سوالات متعددی که در کتاب های کار اول دبستان وجود دارد، به یادگیری کامل دروس توسط دانش آموزتان کمک ویژه ای کنید.

ناشران کتاب کمک درسی اول دبستان
با توجه به حساسیت کلاس اول و اهمیتی که این مقطع در آینده دانش آموزان دارند، ناشران معتبر سراسر کشور اقدام به چاپ کتاب های متناسب با سبک آموزش دانش آموزان کلاس اول کرده اند. از پرفروش ترین کتاب های کمک درسی اول ابتدایی می توان به دروس طلایی اول دبستان و دیکته شب اول دبستان قدیانی اشاره کرد.

خرید کتاب کمک درسی ششم دبستان
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی اول دبستان به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی اول دبستان را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی اول دبستان را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی اول دبستان
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی اول دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر