کتاب کنکور

شامل

816

محصول

دسته بندی
ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان876,000تومان

کتاب کنکور
برای تسلط کامل بر مباحث درس ها مختلف، دانش آموزان به خرید منابع کنکور ۱۴۰۲ نیاز دارند. کتاب های کنکوری برای رشته های ریاضی، تجربی و انسانی شامل درسنامه و تست های متنوعی هستند که از سطوح ساده تا پیشرفته طراحی و تالیف شده اند تا دانش آموزان بتوانند با انواع تیپ های سوالات در کنکور سراسری آشنا شوند و درصدهای بالاتری کسب کنند. با بررسی میانگین درصدهای داوطلبان کنکور سال های گذشته می توان به این نکته رسید که استفاده از کتاب تست کنکور رو به افزایش است.

امروزه خرید کتاب کنکور به بخش جدانشدنی از کنکور سراسری تبدیل شده است. داوطلبان کنکور رشته های ریاضی، تجربی و انسانی برای درک بهتر مفاهیم و نکته های مفهوم می توانند با استفاده از درسنامه های کتاب کنکوری مطالب را به طور کامل و عمیق تر یاد بگیرند و بعد با خرید کتاب تست کنکور ۱۴۰۲ خود را به نهایت آمادگی برسانند. تمامی کتاب های موجود در این صفحه ویژه کنکور ۱۴۰۲ هستند و شما می توانید خرید کتاب کنکور خود را از بانک کتاب دانش لند با تخفیف وِیژه انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید.
کتاب کنکور ریاضی
نکته مهمی که هنگام خرید کتاب کنکور ریاضی به آن توجه داشته باشید این است که هیچ کتابی به عنوان بهترین کتاب کنکور ریاضی ۱۴۰۲ وجود ندارد! اگر بخواهیم روراست باشیم باید بگوییم بهترین کتاب برای هرکس متفاوت است و هنگام خرید کتاب تست کنکور باید به سطح خود توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه می توانید لیست دروس تخصصی کنکور ریاضی ۱۴۰۲ را پس از حذف دروس عمومی از کنکور مشاهده کنید:

دروس تخصصی کنکور ریاضی ۱۴۰۲

ریاضی
فیزیک
شیمی

همان طور که به عنوان داوطلب کنکور ریاضی احتمالا می دانید، درس های ریاضی، فیزیک و شیمی، دروسی هستند که باید در برنامه ثابت تست زنی و مطالعه درسنامه شما قرار بگیرد و نیاز است تا با تست زنی مهارت های خود را برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۲ افزایش دهید.
کتاب کنکور تجربی
اولین قدم برای موفقیت در کنکور تجربی انتخاب یک منبع باکیفیت و مناسب است. برای مثال شما با خرید کتاب زیست جامع خیلی سبز می توانید خیال خود را از بابت درس زیست شناسی راحت کنید. اما به طور کلی قبل از انتخاب بهترین منابع کنکور تجربی ۱۴۰۲ باید به نکاتی مثل سطح علمی خود و اینکه به دنبال کتاب تست کنکور هستید یا کتاب جمع بندی کنکور تجربی توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه می توانید لیست دروس تخصصی کنکور تجربی ۱۴۰۲ را پس از حذف دروس عمومی از کنکور مشاهده کنید:

دروس تخصصی کنکور تجربی ۱۴۰۲

ریاضیات
زیست شناسی
شیمی
فیزیک
زمین شناسی

درنهایت با توجه به این گروه آزمایشی تجربی یکی از پرطرفدارترین رشته ها میان داوطلبان کنکور سراسری است و متقاضیان زیادی برای ورود به رشته تجربی در کنکور شرکت می کنند. پیشنهاد می کنیم برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشید، از کتاب های کنکور تجربی استفاده کنید.
کتاب کنکور انسانی
در رشته های ریاضی و تجربی همیشه تعدد منابع، ناشران و موسسه های مختلف باعث شده تا بسیاری از دانش آموزان خیالشان از خرید منابع کنکور راحت باشد و دغدغه خاصی نداشته باشند. اما اگر داوطلب کنکور انسانی هستید نیاز نیست نگران باشید، علاوه بر کتاب های تست کنکور خیلی سبز و گاج، انتشارات مشاوران به صورت تخصصی کتاب های کنکور انسانی را طراحی کرده است تا شما هیچ نگرانی برای موفقیت نداشته باشید. در ادامه می توانید لیست دروس تخصصی کنکور انسانی ۱۴۰۲ را پس از حذف دروس عمومی از کنکور مشاهده کنید:

دروس تخصصی کنکور انسانی ۱۴۰۲

ریاضی
اقتصاد
زبان و ادبیات فارسی
زبان عربی
تاریخ
جغرافیا
علوم جتماعی
روانشناسی
فلسفه و منطق

شما می توانید خرید کتاب تست کنکور انسانی را با تخفیف ویژه و ارسال رایگان از بانک کتاب دانشلند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب خود را تحویل بگیرید. دانش لند به عنوان نماینده رسمی انتشارات مشاوران، خیلی سبز، گاج و مهروماه کتاب ها را با بهترین تخفیف عرضه می کند.
کتاب تست کنکور
موفقیت در کنکور سراسری تنها با مطالعه کتاب درسی و درسنامه های کتاب کنکور امکان پذیر نیست و دانش آموزان آموزان باید با خرید کتاب تست کنکور خود را با انواع تیپ سوالات کنکور آشنا کنند. کتاب های تستی که ویژه کنکور طراحی و تالیف شده اند باعث افزایش سرعت در تست زنی و آموزش نحوه مدیریت هنگام تست زنی می شوند. دانش آموزان می توانند با خرید این کتاب ها با روش های خلاقانه مولفان برای حل سوالات در بخش پاسخنامه تشریحی آشنا شوند و از همه مهم تر با حل سوالات متعدد، سرعت و دقتشان را بالاتر ببرند.

کتاب جمع بندی کنکور
به طور کلی کتاب های جمع بندی کنکور درسنامه هایی خلاصه ویژه دوران جمع بندی کنکور دارند تا در روزهای پایانی منتهی به کنکور سراسری و حضور در آزمون های آزمایشی، به کمک شما بیایند. کتاب های جمع بندی کنکور از ناشران معتبر سراسر کشور معتبر شده اند و شما می توانید کتاب جمع بندی شیمی خیلی سبز، کتاب جمع بندی فیزیک خیلی سبز، کتاب جمع بندی شیمی مهروماه را از بانک کتاب دانش لند با تخفیف ویژه انجام دهید.

خرید کتاب کنکور با تخفیف
باتوجه به نکته هایی که بالاتر گفتیم، بعد از انتخاب کتاب کنکوری که مناسب سطح توانایی هایتان باشد، می توانی خرید کتاب کنکور با تخفیف را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرید. بانک کتاب دانش لند به عنوان کامل ترین بانک کتاب کشور با بیش از ۲۵ سال تجربه در فروش کتاب های کمک درسی، بهترین و سریع ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

خرید کتاب کنکور خیلی سبز
یکی از معروف ترین و پرفروش ترین ناشران کتاب های کمک درسی، انتشارات خیلی سبز است. نگاه خلاقانه ای که خیلی سبز بر روی دروس تحصیلی دارد و همچنین لحن روان درسنامه های کتاب باعث شده تا یک تفکر آموزشی ساده و قابل فهم قالب کتاب های این انتشارات باشد. کتاب های تست کنکور خیلی سبز معمولا شامل سوالات چهارگزینه ای تالیفی، تست های کنکورهای سال های گذشته و همچنین تست های آزمون قلم چی است. از پرفروش ترین کتاب های تست انتشارات خیلی سبز می توان به کتاب زیست جامع خیلی سبز، تست شیمی جامع خیلی سبز و تست فیزیک دوازدهم تجربی خیلی سبز اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور گاج
انتشارات گاج کتاب های IQ، کتاب های میکروطبقه بندی و کتاب های میکروطلایی را منتشر کرده است و این کتاب ها را می توان مهم ترین و خوش نام ترین سری کتاب های گاج نامید. این کتاب ها مخصوص درسنامه و تست هستند. اکثر تست های این کتاب ها شامل تست های کنکور سراسری سال های گذشته، تست های خلاقانه تالیفی و همچنین تست های آزمون آزمایشی گاج هستند. شما می توانید خرید کتاب های انتشارات گاج از بانک کتاب دانش لند را با ارسال رایگان انجام دهید. از پرفروش ترین کتاب های انتشارات گاج می توان به تست آیکیو شیمی گاج، میکرو ریاضی تجربی گاج و آی کیو زیست گاج اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور مهروماه
مانند دیگر ناشران برتر کمک آموزشی کتاب های تست کنکور مهروماه دارای درسنامه و تست است. درسنامه های انتشارات مهروماه نو معمولا خلاصه هستند و فقط مهم ترین و کاربردی ترین نکته های حل تست را در درسنامه ها آورده است. تست های کتاب های مهروماه شامل تست های تالیفی و تست های کنکور سال های گذشته در کنار هم است. از پرفروش ترین کتاب های تست انتشارات مهروماه می توان به ریاضی تجربی مهروماه اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور الگو
نشر الگو همیشه به چاپ کتاب های سطح بالاتر از دیگر رقبای خود معروف بوده است. کتاب تست نشر الگو با استفاده از تست های چالشی و مفهومی که از مهم ترین ویژگی های این مجموعه کتاب هاست، تلاش کرده تا مخاطب های خاص خود را به بالاترین سطح درسی برساند. مجموعه کتاب های تست انتشارات نشر الگو معمولا درسنامه های خلاصه ای دارند و بیش تر نکات کاربردی که در درسنامه ها وجود دارد کار درسنامه را انجام می دهند.

خرید کتاب کنکور از بانک کتاب دانش لند
در حال حاضر خرید کتاب کنکور به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کنکور رشته های ریاضی، تجربی و انسانی را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کنکور را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی