کتاب کمک درسی سوم دبستان

شامل

152

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان544,000تومان

دانش آموزان پایه سوم ابتدایی در این پایه به طور تدریجی شیوه های مطالعه صحیح و حل تمرین های نسبتا دشوار دروس مختلف از جمله ریاضی، علوم، فارسی و هدیه های آسمان را یاد می گیرند و به همین منظور، استفاده از کتاب کمک درسی سوم دبستان را برای کمک به یادگیری عمیق و کامل دروس توسط دانش آموزان به شما توصیه می کنیم. ویژگی کتاب های کمک درسی در این پایه استفاده از تمرین های فراوان و نمونه سوال های متعدد از سطح ساده تا پیشرفته به همرین درسنامه های کامل و نکته دار است که همه این ها در کنار هم به یادگیری بهتر دانش آموزان و تقویت سطح علمی آن ها کمک می کنند.

انواع کتاب های کمک درسی سوم دبستان
کتاب های کمک درسی سوم دبستان انواع متنوعی دارد که شامل کتاب گام به گام سوم دبستان، کتاب کار سوم دبستان، نمونه سوال امتحانی سوم دبستان و تدریس یار سوم دبستان می شوند اما به طور کلی تنها هدف کتاب های کمک درسی سوم ابتدایی تقویت سطح علمی دانش آموزان با استفاده از تمرین های متعدد و سوال های تشریحی است. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی سوم ابتدایی از بانک کتاب دانش لند را با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن بسته را درب منزل تحویل بگرید.

کتاب کار سوم دبستان
کتاب های کار سوم دبستان دارای پرسش ها و تمرین های تشریحی متعدد و فاقد درسنامه و پاسخنامه برای عمق دادن به یادگیری دانش آموزان تالیف شده اند. کتاب های کار طوری طراحی شده اند تا تمامی دانش آموزان با سطوح ضعیف، متوسط و قوی بتوانند از این کتاب استفاده کنند. از ویژگی کتاب کار سوم ابتدایی می توان به این مورد اشاره کرد که ناشران معتبر برای تمامی درس ها از جمله ریاضی سوم دبستان، علوم سوم دبستان و پیام های آسمان سوم دبستان این کتاب ها را منتشر کرده اند.

کتاب تیزهوشان سوم دبستان
اگر شما هم جز آن دسته والدینی هستید که می خواهید پایه های فرزند خود را از همین ابتدا برای حضور در آزمون استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی برتر آماده کنید، خرید کتاب های تیزهوشان سوم دبستان را به شما توصیه می کنیم. این کتاب ها شامل انواع سوالات فراتر از سطح کتاب های درسی هستند و ذهن دانش آموز شما را به خوبی به چالش می کشند.

کتاب گام به گام سوم دبستان
یکی از کاربردی ترین کتاب های کمک درسی پایه سوم که ویژه مولفان و والدین طراحی و تالیف شده است، کتاب گام به گام سوم دبستان است. کتاب های گام به گام دارای پاسخ همه سوال های و فعالیت های کتاب های درسی هستند و شما با خرید آن ها می توانید برای کنترل صحیح بودن پاسخ هایی که فرزندتان به سوال ها داده است، استفاده کنید. لازم به ذکر است که کتاب گام به گام سوم دبستان جامع است و تمامی درس ها را در خود جای داده است.

کتاب کمک درسی سوم دبستان خیلی سبز
انتشارات محبوب خیلی سبز لیست متنوع و گسترده ای از کتاب های کمک درسی سوم دبستان را برای دانش آموزان سومی ارائه داده و شما والدین گرامی می توانید باتوجه به نیاز خود کتاب های انتشارات خیلی سبز را خریداری کنید. از مجموعه های موفق انتشارات خیلی سبز که در پایه سوم ابتدایی هم چاپ شده اند می توان به کتاب ماجراهای من و درسام، کتاب کار سوم دبستان خیلی سبز، کتاب تیزهوشان سوم دبستان و کتاب پیشتاز سوم دبستان اشاره کرد.

کتاب کمک درسی سوم دبستان مبتکران
انتشارات مبتکران یکی از قدیمی ترین ناشران کتاب های کمک آموزشی است که به کتاب های سطح بالا و تیزهوشان معروف است. اگر به دنبال خرید کتاب تیزهوشان سوم دبستان هستید، انتشارات مبتکران یکی از ناشرانی است که می تواند با اعتماد کامل کتاب هایش را خریداری کنید.

قیمت کتاب کمک درسی سوم دبستان
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی سوم دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی سوم دبستان
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی سوم دبستان به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی سوم دبستان را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی سوم دبستان را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر