کتاب های المپیاد

شامل

83

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان398,000تومان
55,000
20%
44,000
تومان

برای آمادگی جهت شرکت در المپیاد رشته های مختلف، مهم ترین و اساسی ترین منبع، کتاب های المپیادی هستند که به تقویت پایه علمی دانش آموز متقاضی کمک کنند و نمونه سوالات مختلف را دربر داشته باشند تا دانش آموز با تیپ های متنوع تست ها آشنا شود و بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. بهترین ناشران کشور، با همکاری اساتید زحمتکش و باتجربه ایرانی، بهترین کتاب های المپیاد را ارائه داده اند که نمونه سوالات بسیار گسترده و فراوانی را دربر می گیرند. کتاب های المپیاد تمامی رشته ها با بررسی دقیق و تخصصی المپیادهای بیش از ده سال اخیر در سطوح جهانی و بین المللی تهیه و تنظیم شده اند و مطابق استانداردهای ملی هستند.

کتاب های المپیاد

دانش آموزان با استعداد و پرتلاشی که قصد دارند در مسابقات المپیاد رشته های مختلف شرکت کنند، می توانند از انواع کتاب های المپیاد ارائه شده در سایت بهره ببرند. کتاب های المپیاد تمامی رشته ها، از سطح پیشرفته ای برخوردارند. در این کتاب ها، همه نکته ها و مفاهیمی که در طراحی سوالات المپیاد جهانی در کشورهای مختلف به کار گرفته می شوند، مفصل شرح داده شده اند. دانش آموزان می توانند با پاسخ گویی به سوالات، میزان دانش خود را محک بزنند، نکته های مهم و کلیدی را به طور مفهومی یاد بگیرند و بتوانند تست های مشابه را به درستی پاسخ بدهند.

توصیه ما به داوطلبان این است که برای آمادگی در المپیاد رشته موردنظر خود، حداقل دو منبع متفاوت تهیه کنند. به این ترتیب با روش های مختلف طرح سوال و مباحث مفهومی آشنایی بیشتری پیدا خواهند کرد.

انواع کتاب های المپیاد

انواع کتاب های المپیاد برای رشته ها و مقاطع علمی مختلف برای متقاضیان عزیز ارائه شده است. دانش آموزان پایه های تحصیلی مختلف (ابتدایی تا متوسطه) که قصد شرکت در المپیاد رشته های مختلف در سطوح متفاوت را داشته باشند می توانند با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت، کتاب های موردنظر خود را خریداری نمایند.

کتاب المپیاد ریاضی

در سایت دانش لند، انواع کتاب های المپیاد ریاضی با سطح علمی پیشرفته مناسب برای مقاطع مختلف ارائه شده است. کتاب های المپیاد ریاضی شامل تست های فراوان تألیفی و نمونه سوالات المپیادهای سراسری و بین المللی می شوند. پاسخ نامه تست ها نیز داخل کتاب پوشش داده شده است تا دانش آموز پس از پاسخ گویی به سوالات، برای کنترل صحیح بودن جواب های خود به قسمت پاسخ نامه مراجعه کند. نکته ها و مفاهیم پیشرفته، روش های محاسباتی، ترفندهای تست زنی سریع و دقیق نیز داخل پاسخ نامه ها توضیح داده می شوند.

کتاب المپیاد شیمی

دانش آموران علاقه مند  به شرکت در المپیاد شیمی می توانند بهترین و پیشرفته ترین کتاب های المپیاد شیمی که توسط اساتید باتجربه کشور تهیه و تألیف شده اند را با قیمت مناسب تهیه نمایند. اکثر کتاب های المپیاد شیمی نیز نمونه سوالات المپیاد بین المللی کشورهای مختلف را پوشش می دهند و نمونه های متنوعی از انواع تیپ های سوالات را دربر دارند. در برخی منابع، شیوه های مختلف حل مسائل شیمی به همراه روش های تست زنی سریع نیز توضیح داده شده اند.

کتاب المپیاد فیزیک

بهترین کتاب های المپیاد فیزیک در مقاطع مختلف برای دانش آموزان کوشا و علاقه مند ارائه شده است. کتاب های المپیاد برترین ناشران کشور، شامل نمونه سوالات المپیادهای جهانی و کشوری هستند. نکته ها و روش های محاسباتی مختلف در کتاب ها به طور کامل و جامع توضیح داده شده است تا مهارت دانش آموزان در تست زنی تقویت شود.

کتاب المپیاد کامپیوتر

منابع کتاب های المپیاد کامپیوتر با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه ارائه شده اند. متقاضیان شرکت در المپیاد کامپیوتر می توانند با جستجو در سایت دانش لند، کتاب های المپیاد کامپیوتر را ببینند و با توجه به اطلاعات ارائه شده و نیازهای خود، کتاب  های مناسب را تهیه نمایند.

کتاب المپیاد زیست شناسی

داوطلبان شرکت در المپیاد زیست شناسی برای یادگیری نکات و مفاهیم بسیار گسترده مباحث زیست شناسی، به منبع جامعی نیاز دارند که همه نکته های پیشرفته، به طور کامل در آن شرح داده شده باشد. بهترین کتاب های المپیاد زیست شناسی همراه نمونه تست های فراوان و پاسخنامه تشریحی مفصل، در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب المپیاد نجوم

کتاب های المپیاد نجوم نیز در سایت دانش لند ارائه شده اند. این منابع بر اساس نمونه سوالات آزمون های بین المللی تهیه و تنظیم شده اند تا داوطلبان گرامی بتوانند به خوبی برای شرکت در آزمون های پیشرفته آمادگی کسب کنند.

ناشران کتاب های المپیاد

آثار بهترین ناشران کشور در زمینه کتاب های المپیاد برای رشته های مختلف در مقاطع پیشرفته، در سایت دانش لند موجود هستند.

انتشارات مبتکران

سالهاست که مبتکران به کتاب های پیشرفته و سطح بالای خود معروف است. کتاب های المپیاد انتشارات مبتکران منابع بسیار خوبی برای تمرین و مطالعه به شمار می آیند.

انتشارات فاطمی

انتشارات فاطمی کتاب های مفید و استانداردی برای المپیاد ارائه می دهد و داوطلبان شرکت در المپیاد می توانند از کتاب های کارآمد این ناشر بهره ببرند.

انتشارات خوشخوان

انتشارات خوشخوان از جمله ناشران برتر در زمینه کتاب های تیزهوشان و منابع آزمون های مدارس برتر به شمار می آید. کتاب های المپیاد این ناشر نیز از کیفیت و سطح علمی بالایی برخوردارند.

انتشارات دانش پژوهان

دانش پژوهان یکی از بهترین عرضه کنندگان کتاب های المپیاد برای رشته های مختلف به شمار می رود. کتاب های این انتشارات نیز از سطح علمی پیشرفته ای برخوردارند و به داوطلبان کمک زیادی خواهند کرد.

انتشارات نشر الگو

کتاب های نشر الگو به استاندارد بودن مطالب علمی و سطح پیشرفته نکات و سوالات معروف هستند. کتاب های المپیاد نشر الگو نیز بسیار پرطرفدار و مفید هستند.

خرید اینترنتی کتاب های المپیاد از فروشگاه دانش لند

فروشگاه اینترنتی دانش لند انواع کتاب های المپیاد تمامی رشته ها را برای دانش آموزان عزیز ارائه داده است. برای خرید کتاب های المپیاد با قیمت مناسب و تحویل سریع، می توانید همین حالا سفارش ثبت نمایید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر