منتشران

دارای 101 محصول در دانش لند

انتشارات منتشران، از قدیمی ترین موسسات منتشر کننده کتاب های درسی و کمک درسی است که با تالیف و چاپ کتاب های گام به گام در میان دانش آموزان و معلمان معروف شد.

با تغییر نظام آموزشی و ایجاد تغییرات عمده در سیستم آموزشی و همچنین کتاب های درسی، مولفان این مجموعه تصمیم به ایجاد تغییرات اساسی در نحوه نگارش و مطالب تالیفی آن ها گرفتند.

بر همین اساس، تمامی کتاب های منتشر شده بر اساس تغییرات جدید کتاب ها، از نظر محتوای آموزشی، مورد استقبال و تایید معلمان و آموزش و پرورش قرار گرفته است.

معرفی انتشارات منتشران

انتشارات منتشران از سال 1376 آغاز به کار کرد و تا کنون توانسته است با انتشار کتاب های آموزشی پایه های مختلف تحصیلی از پایه پیش دبستانی تا پایه دوازدهم، تاثیر به سزایی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان این سرزمین داشته باشد.

همان طور که در بخش نخست اشاره شد، منتشران از همان ابتدای فعالیت خود، به عنوان ناشر کتاب هاب گام به گام و حل المسائل در میان خانواده ها و آموزگاران شناخته شد. به همین دلیل، حتی با گذشت چند دهه از آغاز فعالیت خود، این مجموعه هنوز هم یکی از موسسات پیشرو در تالیف و چاپ کتاب های گام به گام است.

کتاب های گام به گام منتشران که با عنوان جدید و به نام کتاب های درس یار منتشر می شوند، به گونه ای برنامه ریزی و تالیف شده اند که مکمل کتاب های درسی بوده و کمکی برای یادگیری بهتر دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی باشند.

در واقع تیم حرفه ای و متخصص نویسندگان و مولفین موسسه انتشارات منتشران، سعی کرده اند تا با تالیف این مجموعه از کتاب های درس یار، تمام نکات آموزشی مباحث درسی را در قالب توضیحات تکمیلی و به بیان ساده برای دانش آموزان ارائه کنند.

در ادامه به بررسی کتاب های تالیفی انتشارات منتشران خواهیم پرداخت.

بررسی کتاب های انتشارات منتشران

علاوه بر کتاب های درس یار، مجموعه های دیگری از کتاب های کمک آموزشی نیز توسط انتشارات منتشران، تالیف و ارائه می شوند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

کتاب های روش های تدریس:

این مجموعه از کتاب ها، در واقع به منظور کمک به معلمان و اولیا، برای تدریس و آموزش بهتر مفاهیم دروس مختلف، تالیف و به چاپ رسیده اند.

در تالیف کتاب های روش های تدریس، تمام مباحث درسی مربوط به پایه های اول تا دوازدهم، به صورت کامل و درس به درس مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

تمام نکات مربوط به آن ها به طور کامل توضیح داده شده اند.

به علاوه، برای تمام مباحث، نمونه سوال ها، مثال ها و نکات آموزشی مهم ارائه شده و راه حل تمرینات مختلف مربوط به هر مبحث، به تفصیل در پایان آن ارائه شده است.

کتاب های قاصدک:

آغاز فصل امتحان برای تمام پایه ها، همراه با دلهره و اضطراب بوده و دانش آموزان و خانواده ها، همواره به دنبال یافتن نمونه سوالات استاندارد برای تمرین بیشتر و کاهش این استرس ها هستند.

مولفین و مشاورین مجموعه منتشران، با در نظر گرفتن این مسئله، اقدام به تالیف و جمع آوری نمونه سوالات امتحانی ترم های اول و دوم برای تمام پایه های تحصیلی نموده اند.

تمام سوالات تستی و تشریحی، به صورت درس به درس و همراه با پاسخ های تشریحی کامل به همراه نکات مربوط به آنها، در کتاب های قاصدک جمع آوری و برای استفاده دانش آموزان ارائه شده اند.

کتاب های انتشارات منتشران

کتاب های جامع منتشران

کتاب های جامع منتشران، یکی از کتاب های کمک آموزشی است که توضیحات ساده و بسیار روانی برای دروس مختلف دارد.

به طور کلی می توان گفت مجموعه کتاب های جامع منتشران، در واقع تلفیقی ساده و روان از درسنامه ها و سوالات و تست های مربوط به هر درس بوده و پاسخ های تشریحی و کاملی برای آنها ارائه می کند.

از دیگر ویژگی های کتاب های جامع منتشران می توان به سوالات طبقه بندی شده تالیفی و سوالات پر تکرار کنکور های سال های گذشته اشاره نمود.

این متریال آموزشی به همراه پاسخ های کاملا تشریحی و تحلیلی، در این مجموعه کتاب ها گنجانده شده اند.

تمامی این ویژگی ها، کتاب های جامع منتشران را به منبعی بسیار عالی برای مرور درس های مورد نیاز برای کنکور تبدیل کرده است.

کتاب های شاپرک

مجموعه کتاب های شاپرک منتشران، در واقع کتاب های کار و تمرین و درسنامه های تالیف شده برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی هستند.

در این دسته از کتاب ها، برای دروس مختلف پایه های اول تا ششم ابتدایی نگارش شده اند.

این کتب به ارائه خلاصه دروس و تمرینات مورد نیاز دانش آموزان برای یادگیری و فهم بیشتر دروس و همچنین تعیین تمریناتی به عنوان برنامه هفتگی پرداخته اند.

کتاب های گام به گام منتشران

گاهی اوقات، حل تمرینات داخل کتاب و همچنین یافتن توضیحی مناسب و مطابق با تغییرات شیوه آموزشی برای خانواده ها و حتی دانش آموزان، کاری سخت است.

انتشارات منتشران با ارائه مجموعه کتاب های گام به گام، راه حل تمامی سوالات، فعالیت ها، تمرینات و پرسش های موجود در کتاب های درسی پایه های مختلف را به صورت تشریحی، توانسته است تا رضایت دانش آموزان و والدین آن ها را جلب نماید.

وجود نکات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی و تستی و همچنین ارائه توضیح و پاسخ تشریحی برای تمام سوالات مطرح شده، به تفکیک درس به درس، را می توان یکی دیگر از ویژگی های کتاب های گام به گام منتشران دانست.

کتاب های قاصدک تیزهوشان

این دسته از کتاب های انتشارات منتشران، به منظور ارائه سوالات پر تکرار و همچنین ارائه پاسخ های تشریحی و تحلیلی آن ها به همراه نکات مهم درسی، برای دانش آموزان پایه های ششم و نهم تالیف و به چاپ رسیده است.

خرید کتاب های انتشارات منتشران از بانک کتاب دانش لند

با توجه به نکات مطرح شده در مورد انواع کتاب های تالیف و چاپ شده در انتشارات منتشران، ممکن است شما هم نیاز برای استفاده از مجموعه های خاصی از این دسته از کتاب ها را در خود یا فرزند خود حس کرده باشید.

برای این کار، مطمئنا به دنبال فروشگاهی معتبر برای خرید خواهید بود.

بانک کتاب دانش لند، مرجع کاملی از تمام کتاب های درسی، آموزشی و کمک آموزشی برای تمام پایه های تحصیلی و تمامی رشته های تحصیلی است.

در این سایت فروش گاهی، می توانید تمام کتاب های به روز و مطابق با خرین تغییرات کتاب های درسی منتشر شده توسط انتشارات منتشران را مشاهده و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

بیشتر
دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
16,000تومان474,000تومان
90,000
20%
72,000
تومان

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
16,000تومان474,000تومان