کتاب کمک درسی چهارم دبستان

شامل

157

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان544,000تومان

دانش آموزان از مقطع چهارم ابتدایی، مطالعه و تمرین به طور مستقل را یاد می گیرند. باتوجه به محدودیت صفحات کتاب کلاس چهارم و تعداد تمرینات کم آن، برای اینکه بچه ها درس های مختلف را به طور کامل و مفهومی درک کنند و بتوانند فعالیت ها و تمرین های کلاسی را به درستی پاسخ دهند، خرید بهترین کتاب کمک درسی پایه چهارم ابتدایی را توصیه می کنیم. منابع کتاب کمک درسی چهارم دبستان بسیار گسترده هستند و ناشران معتبر از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات گاج، انتشارات مهروماه و… کتاب های متنوعی که شامل درسنامه های کامل با بیانی روان و صمیمی، پرسش های متعدد و متنوع با سطوح علمی ساده تا پیشرفته هستند ارائه شده است. شما والدین گرامی می توانید با خرید کتاب کلاس چهارم برای فرزندان خود، به یادگیری و تقویت سطح علمی آن ها و به ویژه تقویت پایه علمی آن ها برای رویارویی با مباحث سخت تر در کلاس چهارم کمک کنید.

انواع کتاب های کمک درسی چهارم دبستان
انواع منابع کمک درسی برای پایه های ابتدایی منتشر شده اند و شما هنگام خرید کتاب کلاس چهارم با ابعاد بسیار گسترده ای مواجه هستید. این کتاب ها برای تمامی دروس چهارم ابتدایی از جمله درس های فارسی چهارم دبستان، علوم چهارم دبستان، ریاضی چهارم دبستان و پیام های آسمان چهارم دبستان منتشر شده اند. کتاب های کمک درسی چهارم ابتدایی مطابق با جدیدترین ویرایش کتاب های درسی تالیف شده اند و از سطح علمی استانداردی برخوردار هستند.

کتاب کمک درسی ریاضی چهارم
اگر شما هم مانند اکثر والدین دانش آموزان به دنبال پاسخ کتاب کار ریاضی چهارم چی خوبه؟ هستید، اصلا نگران نباشید! باوجود لیست بلند و بالای کتاب کمک درسی ریاضی چهارم احتمال به وجود آمدن شک و تردید بالاست. باتوجه به حساسیت های درس ریاضی در پایه چهارم توصیه می کنیم خرید کتاب کمک درسی ریاضی چهارم را از ناشران معتبر کشور انجام دهید. برای مثال کتاب هایی مثل کتاب کار ریاضی چهارم دبستان خیلی سبز و کتاب مرشد ریاضی چهارم ابتدایی تیزهوشان مبتکران می تواند انتخاب های مناسبی باتوجه به سطح دانش آموز شما باشد.

کتاب کار چهارم دبستان
بدون شک کتاب های کار، یکی از مجموعه های محبوب بین والدین و دانش آموزان در تمامی پایه هاست و علت این محبوبیت را هم می توان در ماهیت این کتاب ها جستجو کرد؛ کتاب کار چهارم دبستان به طور کلی از سوالات متنوع و متعدد تشریحی، جای خالی، وصل کردنی و چهارگزینه ای تشکیل شده اند تا دانش آموزان را برای رویارویی با هر نوع سوالی آماده کنند. از دیگر ویژگی های مجموعه کتاب های کار می توان به درسنامه های بسیار خلاصه و عدم وجود پاسخنامه تشریحی اشاره کرد.

کتاب تیزهوشان چهارم دبستان
اگر دوست دارید تا فرزند خود را از همین ابتدا برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و مدارس برتر آماده کنید و پایه های او را مستحکم تر کنید، به شما خرید کتاب تیزهوشان چهارم دبستان را توصیه می کنیم. کتاب هایی که ویژه دانش آموزان پیشرفته تالیف شده اند، شامل انواع مباحث و سوالات درسی پیشرفته و فراتر از سطح کتاب های درسی هستند که دانش آموز را با انواع تیپ سوالات تیزهوشان آشنا می کند.

کتاب گام به گام چهارم دبستان
منابع گام به گام کتاب های چهارم دبستان شامل پاسخ تمامی فعالیت ها و تمرین های کتاب درسی از جمله علوم چهارم دبستان، ریاضی چهارم دبستان، فارسی چهارم دبستان، پیام های چهارم دبستان و… هستند که به صورت کاملا تشریحی توضیح داده شده اند تا دانش آموزان سوالات کتاب درسی را به شکل مفهومی و عمیق بیاموزند. والدین دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی که به دنبال کتاب کمک درسی چهام دبستان با جواب می گردند، می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ های فرزندشان به کتاب های گام به گام مراجعه کنند.

کتاب کمک درسی چهارم دبستان خیلی سبز
انتشارات محبوب خیلی سبز لیست متنوع و گسترده ای از کتاب های کمک درسی چهارم دبستان را برای دانش آموزان چهارمی ارائه داده و شما والدین گرامی می توانید باتوجه به نیاز خود کتاب های انتشارات خیلی سبز را خریداری کنید. از مجموعه های موفق انتشارات خیلی سبز که در پایه چهارم هم چاپ شده اند می توان به کتاب ماجراهای من و درسام، کتاب کار چهارم دبستان خیلی سبز و کتاب تیزهوشان چهارم دبستان اشاره کرد.

کتاب کمک درسی چهارم دبستان مبتکران
انتشارات مبتکران یکی از قدیمی ترین ناشران کتاب های کمک آموزشی است که به کتاب های سطح بالا و تیزهوشان معروف است. اگر به دنبال خرید کتاب تیزهوشان چهارم دبستان هستید، انتشارات مبتکران یکی از ناشرانی است که می تواند با اعتماد کامل کتاب هایش را خریداری کنید.

قیمت کتاب کمک درسی چهارم دبستان
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی چهارم دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی چهارم دبستان
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی چهارم دبستان به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی چهارم دبستان را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر