کتاب کمک درسی دوم دبستان

شامل

136

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان491,000تومان

شروع آموزش و تمرین اصولی دروس در پایه های اول دبستان و دوم دبستان تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت دانش آموزان و استحکام پایه های آن ها دارد. خرید بهترین کتاب کار ریاضی دوم دبستان در این پایه به دانش آموزان کمک می کند تا علاوه بر مطالعه و حل تمرینات در فضای کلاس، یادگیری عمیق تری داشته باشند و مطالب درسی را به طور کامل یاد بگیرند. ناشران براتر کمک آموزش انواع کتاب کمک درسی دوم دبستان را ارائه داده اند تا مربیان و والدین گرامی بتوانند به کمک منابع آموزشی استاندارد و مطابق با جدیدترین ویرایش های کتاب درسی، با دانش آموزان کلاسی دومی کار کنند. شما می توانید اطلاعات کتاب کمک درسی دوم دبستان را در بانک کتاب دانش لند مشاهده کنید و پس از مشاهده، کتاب مورد نظر خود را با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

انواع کتاب های کمک درسی دوم دبستان
مفاهیم و نکته های اساسی درس هایی مانند فارسی دوم دبستان، علوم دوم دبستان و ریاضی دوم دبستان به طور کامل در کتاب های کمک درسی دوم دبستان توضیح داده شده اند. این کتاب ها شامل فعالیت های مختلف و فراوان براساس کتاب های درسی هستند؛ فعالیت هایی که باعث تقویت مهارت های خواندن و نوشتن، تفکر منطقی و محاسبه در دانش آموزان می شود تا آن ها برای پایه های بالاتر و یادگیری مطالب بیشتر آمادگی بیش تری داشته باشند.

باتوجه به اینکه کتاب های درسی مُدام درحال تغییر هستند ممکن است بعضی والدین با روش های جدید آشنایی نداشته باشند و به همین دلیل کتاب کلاس دوم ویژه والدین توسط بهترین ناشرین ارائه شده است که در آن ها شیوه های جدید تدریس و حل مسائل به طور کامل شرح داده شده است. شما می توانید با خرید این کتاب ها، با روش های جدید تدریس و مطالعه آشنا شوید و مشارکت کامل تری در آموزش فرزندان خود داشته باشید.

ریاضی دوم دبستان
یکی از مهم ترین دروس سال دوم دبستان ریاضی دوم دبستان است. در این پایه دانش آموزان با گذراندن پایه اول تازه با دروس جدی مواجه می شوند. در پایه های اول و دوم ابتدایی، تقویت پایه های برخی دروس اصلی مانند ریاضی اهمیت بسیار بالاتری دارد و به نوعی می تواند با تدریس و تمرین اصولی، بذر موفقیت را در ذهن آن ها بکارید. اما همان طور که گفتیم و باتوجه به اهمیت درس ریاضی پیشنهاد می کنیم با خرید کتاب کمک درسی دوم دبستان از بانک کتاب دانش لند یادگیری فرزندتان را تثبیت کنید.

کتاب تیزهوشان دوم دبستان
یکی دیگر از مجموعه کتاب های پرفروش این پایه، کتاب تیزهوشان دوم دبستان است. برای انتخاب بهترین کتاب تیزهوشان دوم ابتدایی انتخاب های سختی دارید؛ برای مثال کتاب جامع دوم تیزهوشان خیلی سبز دارای درسنامه های کامل و جامع برای یادگیری بهتر به همراه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان مدارس نمونه و تست های مختص تیزهوشان است. لازم به ذکر است که سطح این کتاب ها مناسب دانش آموزان ضعیف و متوسط نیست و بهتر است دانش آموزان سطح بالا از این کتاب ها استفاده کنند.

کتاب گام به گام دوم دبستان
کلاس دوم دبستان هم به اندازه کلاس اول و دیگر مقاطع تحصیلی اهمیت زیادی دارد و به هیچ وجه نباید ساده گرفته شود. شما والدین گرامی می توانید با خرید دروس طلایی دوم دبستان برای کنترل صحیح بودن پاسخ فرزندتان به پاسخ های داخل کتاب درسی استفاده کنید. به طور کلی کتاب های حل المسائل یا گام به گام، دارای پاسخ کاملا تشریحی و مفصل سوالات کتاب درسی تمام دروس پایه دوم دبستان است.

کتاب کار دوم دبستان
بدون شک پرطرفدارتین و پرکاربردترین منابع آموزش کتاب کار دوم دبستان است. این کتاب ها که شامل نمونه سوالات و تمرین های ویژه است برای دروس مختلف مثل علوم، ریاضی و فارسی ارائه شده است و تمامی ابعاد کتاب درسی را پوشش می دهد. برای مثال کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی دوم دبستان خیلی سبز شامل درسنامه خلاصه ریاضی دوم دبستان به همراه نمونه سوالات و تمرین های جای خالی، تشریحی و وصل کردنی است.

ناشران کتاب کمک درسی دوم دبستان
با توجه به اهمیت پایه پنجم دبستان، ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مبتکران، انتشارات گاج و… اقدام به چاپ کتاب های این پایه و به خصوص کتاب ریاضی کلاس دوم کرده اند. شما می توانید خرید کتاب ریاضی دوم دبستان را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب کمک درسی دوم دبستان
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی دوم دبستان به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی دوم دبستان را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی دوم دبستان را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی دوم دبستان
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی دوم دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر