مبتکران

دارای 300 محصول در دانش لند

انشارات مبتکران، یکی از قدیمی ترین موسسه های مولف و منتشر کننده کتب کمک درسی و کتاب های آمادگی برای کنکور است که از سال 1367، کار خود را در این حوزه آغاز کرد.

کتاب های کمک درسی و آموزشی این موسسه برای تمام دانش آموزان، معلمان و خانواده ها، آشنا بوده و کیفیت بالای کتاب های آن، موجب شده است تا در لیست کتاب های پر فروش قرار داشته باشد.

معرفی انتشارات مبتکران

همان طور که اشاره شد، انتشارات مبتکران یکی از بزرگترین و اولین موسساتی بود که در مسیر تالیف و انتشار انواع کتاب های کمک درسی پایه های مختلف، گام برداشت.

در طول تمام این سال ها، این انتشارات توانست با همگام سازی تالیفات خود با تغییرات کتب درسی، همواره در جهت یاری رساندن به دانش آموزان و خانواده های آن ها تاثیر مثبتی داشته باشد.

از همین رو تمام خانواده ها و همچنین معلمانی که با کتاب های این مجموعه آشنا هستند، نگرانی بابت یادگیری دانش آموزان و به ویژه آموزش نکات مهم درسی و کنکوری به این عزیزان ندارند.

در نظر گرفتن سطوح مختلف دانش آموزان و همچنین نیاز های آن ها در پایه های مختلف تحصیلی موجب شده است تا گروه مولفیت انتشارات مبتکران اقدام به تالیف و تهیه چندین نوع کتا ب آموزشی و کمک آموزشی برای پایه های مختلف نمایند.

این مسئله موجب شده است تا انتخاب و خرید کتاب برای دانش آموزان کاری ساده تر بوده و این عزیزان بتوانند بر اساس نیاز های خود، کتاب یا مجموعه کتاب های مورد نیازشان را خریداری نمایند.

انتشار کتاب های تستی و کتاب های آمادگی برای کنکور، با عناوین مختلف و با موضوعات مختلف نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت کتاب های انتشارات مبتکران است.

بررسی کتاب های انتشارات مبتکران

با وجود تالیف انواع کتاب های کمک درسی برای پایه های مختلف درسی، یکی از دلایل شهرت و گسترش فروش تالیفات این مجموعه، کتاب های تست و کتاب های آمادگی برای کنکور بوده است.

از ابتدای آغاز فعالیت انتشارات مبتکران، گروه مولفیت و مشاوران تالیف کتب این مجموعه، بر روی تالیف کتاب هایی تمرکز داشتند که بتوانند علاوه بر آموزش دروس، به ارائه نکات مهم کنکوری و همچنین سوالات کنکور های سال های قبل بپردازد.

بر همین اساس، این گروه حرفه ای تمام تلاش خود را در جهت یافتن بهترین روش های حل مسئله و همچنین برترین نکات کنکوری به کار گرفته و توانسته اند در طول این سال ها، چه در نظام قدیم و چه در نظام های جدید آموزشی، همچنان جایگاه نام این انتشارات را در صدر لیست کتاب های کنکوری و کمک درسی حفظ کنند.

با گسترش زمینه فعالیت انتشارات مبتکران، این موسسه اقدام به تاسیس یک موسسه اختصاصی در زمینه تالیف و انتشار کتب علمی پیشرفته برای آموزش و کسب آمادگی دانش آموزان برای شرکت در المپیاد های علمی و همچنین آزمون های مختلف علمی نمود.

از همین رو، انتشارات پیشروان، به عنوان شعبه علمی پیشرفته انتشارات مبتکران شروع به فعالیت نمود.

از افتخارات انتشارات مبتکران این است که کتاب های آموزشی و کمک درسی این مجموعه، علاوه بر در نظر گرفتن تمام تغییرات سالانه ایجاد شده در کتاب های درسی، به تایید آموزش و پرورش نیز رسیده است.

کتاب های انتشارات مبتکران

همان طور که اشاره شد، تنوع موضوعی و همچنین نوع کتاب های آموزشی منتشر شده در این انتشارات، برای پایه های مختلف بسیار بالا بوده و همین مسئله موجب شده است تا لیست کتاب های منتشران، برای پایه های مختلف تحصیلی و برای دروس مختلف، لیستی پربار و دارای گزینه های متنوع باشد.

کتاب های رشادت

اگر بخواهیم مثالی مناسب برای این کتاب ها داشته باشیم، باید آن را مشابه و هم ارز با کتاب های سیر تا پیاز گاج معرفی کنیم که برای دروس پایه های اول تا نهم تالیف و چاپ شده است.

ارائه درسنامه و توضیحات تکمیلی برای آموزش بیشتر مباحث درسی، در کنار سوالات تستی و تشریحی به همراه پاسخ سوالات، کتاب های رشادت را به یکی از گزینه های عالی برای خانواده هایی تبدیل کرده است که به دنبال کتاب های کمک آموزشی عالی برای فرزندان خود هستند.

همچنین، ارائه تست های درسی قوی، موجب شده است تا دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون های تیزهوشان، به دنبال خرید این کتاب ها باشند.

کتاب های مرشد

آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان و همچنین کنکور برای پایه های پنجم تا دوازدهم، یکی از مهمترین مراحل تحصیلی به شمار می رود.

از همین رو، انتشارات مبتکران سعی کرده است تا  با انتشار کتاب های مرشد، سوالات پر تکرار و مهم مطرح شده در این ازمون ها را یکجا جمع کرده و در برخی موارد به توضیح و ارائه نکات درسی مهم بپردازد.

کتاب های ریاضی مرشد، یکی از پر طرفدارترین و پرفروش ترین کتاب های این مجموعه است.

کتاب های فیل مبتکران

جمع بندی و مرور دروس، به ویژه در ایام بعد از عید، مهمترین کاری است که دانش آموزان کنکوری باید برای آن وقت بگذارند.

از همین رو، استاد بهمن بازرگانی مولف کتاب های فیل شیمی سعی کرده است تا تا با در نظر گرفتن این مهم، برای برخی از مهمترین دروس رشته های نظری، در این مورد به دانش آموزان کنکوری کمک کنند.

کتاب های کار و تمرین

تاکید معلمان برای تمرین و تکرار دروس، به ویژه برای پایه های اول تا نهم تحصیلی، جرقه ای برای تالیف کتاب های کار و تمرین برای تمام دروس این پایه ها بود.

لحاظ شدن تمامی تغییرات ایجاد شده در این کتاب ها موجب شده است تا خانواده ها با اطمینان خاطر، مجموعه کتاب های کار و تمرین دروس مختلف را برای فرزندان خود در پایه های مختلف اول تا نهم خریداری نمایند.

کتاب های اقیانوس و گذرنامه مبتکران

استقبال دانش آموزان کنکوری از کتاب هاب میکرو طبقه بندی و نکته های تستی منتشر شده در قالب کتاب هایی جدید از انتشارات مبتکران با عنوان کتاب های اقیانوس و گذر نامه، در همبن زمان اندک از انتشار این مجموعه ها بی نظیر بوده است.

ارائه انواع نکات مهم درسی و تستی و همچنین طبقه بندی های انجام شده برای مباحث مختلف، کار جمع بندی و یادگیری نکات مهم کنکوری را برای این دسته از عزیزان ساده تر کرده است.

خرید کتاب های انتشارات مبتکران از بانک کتاب دانش لند

با افزایش قیمت کتاب های کمک درسی، بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها برای خرید چنین کتاب هایی گاه با مشکل مواجه می شوند.

از سوی دیگر، نیاز دانش آموزان به استفاده از چنین کتاب هایی و همچنین لزوم تهیه آن ها به صورت مجموعه، همواره یکی از مشکلات و درگیری های ذهنی خانواده ها بوده و هست.

بانک کتاب دانش لند توانسته است با ارائه انواع کتاب های منتشر شده در انتشارات مختلف، کمک به سزایی در یافتن کتاب های مورد نیاز دانش آموزان در یک مجموعه نماید.

از سوی دیگر، ارائه کتب با تخفیفات و همچنین در نظر گرفتن جشنواره های فروش و فروش های ویژه در برخی از مقاطع سال تحصیلی و برای برخی از کتب پر فروش و پر طرفدار، تاثیر زیادی در یاری رساند به اقتصاد خانواده ها داشته است.

از همین رو، بانک کتاب دانش لند، توانسته است با ارائه و فروش انواع کتاب هاب منتشر شده در انتشارات مبتکران، نیاز طرفداران و کاربران این کتاب ها را نیز برآورده نموده و رضایت آن ها را جلب نماید.

برای تهیه کتاب و یا مجموعه کتاب هاب مورد نیاز خود، تنها کافی است تا به بانک کتاب های سایت دانش لند مراجعه نموده و تمام کتب مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری نمایید.

بیشتر
دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
18,700تومان1,006,700تومان
450,000
20%
360,000
تومان

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
18,700تومان1,006,700تومان