کتاب کمک درسی ششم دبستان

شامل

279

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان516,000تومان
435,000
20%
348,000
تومان

سال تحصیلی ششم با پایه های تحصیلی قبل برای دانش آموزان تفاوت زیادی دارد. در این پایه دانش آموزان باید خود را آماده حضور در ۲ آزمون سرنوشت ساز یعنی آزمون ورودی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی کنند. امسال آخرین پایه ای است که دانش آموزان در حال و هوای دبستان هستند و بعد از آن قرار است وارد دوره متوسطه اول شوند و علاوه بر درک مفهومی مباحث، تکنیک های حل مسئله را هم یاد بگیرند. از بهترین کتاب هایی که برای آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون ورودی استعدادهای درخشان منتشر شده است می توان به کتاب جامپینگ و هوش کمپلکس پنجم و ششم اشاره کرد.

دروس پایه ششم شامل موارد زیر است که در مقایسه با دروسی که در سال های تدریس می شده، ۲ کتاب اضافه تر شده است:

ریاضی ششم دبستان
علوم ششم دبستان
فارسی ششم دبستان
نگارش فارسی ششم دبستان
مطالعات اجتماعی ششم دبستان
هدیه های آسمان ششم دبستان
آموزش قرآن ششم دبستان
تفکر و پژوهش ششم دبستان
کار و فناوری ششم دبستان

در نظر داشته باشید که حل تمرین های کتاب کمک درسی و انتخاب بهترین کتاب کمک درسی ششم برای دروسی چون ریاضی و علوم ضروری است. این کتاب های کمک درسی با ارائه چکیده ای از مطالب فصل های مختلف کتاب و نمونه سوالات متعدد، مطالب را برای دانش آموزان رفع ابهام می کنند و آن ها را برای حضور در آزمون های ورودی مدارس برتر آماده می کنند.

کتاب های کمک درسی ششم دبستان
دانش آموزان پایه ششم در این سال باید برای ورود به دوره متوسط اول آماده شوند و پایه علمی خود را در درس های مختلف تقویت کنند تا آمادگی یادگیری کامل درس های جدید را داشته باشند. منابع مختلف کمک آموزشی، کتاب کار، کتاب تست ششم، گام به گام ششم و… در بازار وجود دارند که همگی طبق جدیدترین ویرایش مطالب درسی تالیف شده اند و از سطح علمی استانداردی برخوردار هستند. دانش آموزان همه سطوح از متوسط تا تیزهوش می توانند خرید بهترین کتاب های کمک درسی ششم دبستان را از بانک کتاب دانش لند به عنوان به‌روزترین و کامل ترین بانک کتاب اینترنتی انجام دهند.
کتاب تیزهوشان ششم دبستان
دانش آموزان برای آمادگی بهتر جهت حضور در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، نیاز به نمونه سوالات پایه ششم دارند. کتاب های تیزهوشان ششم دبستان که ویژه دانش آموزان با استعداد طراحی و تالیف شده است، شامل مباحث درسی پیشرفته و فراتر از سطح مدرسه هستند و نمونه سوالات آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی سال های اخیر را در خود جای داده اند. از پرفروش ترین کتاب های تیزهوشان ششم دبستان می توان به کتاب جامپینگ پویش و ۴۰ آزمون ۵۱۰۰ ثانیه ای پویش اشاره کرد.

کتاب گام به گام ششم دبستان
کتاب های گام به گام ششم دبستان، پاسخ همه فعالیت ها و تمرین های کتاب های درسی را به طور جامع دارند و همه درس ها از جمله علوم ششم دبستان، ریاضی ششم دبستان، فارسی ششم دبستان و… را پوشش می دهند. پاسخ های کتاب گام به گام ششم دبستان به صورت تشریحی هستند و مطالب را به طور کامل توضیح داده اند. دانش آموزان و والدین عزیز می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها اقدام به خرید گام به گام ششم کنند.

نمونه سوالات امتحانی ششم دبستان
با توجه به امتحانات نهایی کشوری که در پایه ششم برگزار می شود و تاثیری که این نمرات در آینده دانش آموزان دارد، حتما توصیه می کنیم از جزوه امتحانی ششم استفاده کنید. نمونه سوالات امتحانی ششم منابع غنی سوالات امتحانی هستند که اغلب از امتحانات سال های گذشته هستند و در انتهای این کتاب ها هم پاسخنامه کاملا تشریحی قرار گرفته است. برای آمادگی در امتحانات نهایی و آزمون های کلاسی پیشنهاد می کنیم از کتاب شب امتحان خیلی سبز و جزوه امتحانی ششم اسفندیار استفاده نمایید.

کتاب کار ششم دبستان
کتاب های کار ویژه کار و تمرین در طول سال تحصیلی طراحی و ارائه شده اند. انواع کتاب های کار پایه ششم که شامل سوالات تشریحی، جای خالی، وصل کردنی و چهارگزینه ای بدون پاسخنامه است در بانک کتاب دانش لند وجود دارد. فعالیت ها و سوالاتی که در کتاب های کار وجود دارد، فراوان هستند و به یادگیری کامل درس های مختلف کمک می کنند.

کتاب تست ششم دبستان
همان طور که احتمالا می دانید آزمون های استعداد ورودی مدارس برتر و نمونه دولتی به صورت تستی برگزار می شوند و مهم تر از همه در آینده هم یکی از آزمون های تعیین کننده یعنی کنکور سراسری به صورت تستی برگزار می شود. به همین جهت توصیه می کنیم با خرید کتاب تست ششم پایه های دانش آموز خود را برای تقویت مهارت تست زنی و آشنایی با سوالات تستی قوی کنید.

ناشران کتاب کمک درسی ششم دبستان
با توجه به اهمیت پایه ششم دبستان، ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مبتکران، انتشارات پویش، انتشارات گاج و… اقدام به چاپ کتاب های این پایه و به خصوص کتاب تیزهوشان ششم کرده اند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی ششم دبستان را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب کمک درسی ششم دبستان خیلی سبز
انتشارات خیلی سبز کتاب ها و منابع ارزشمندی برای پایه ششم ارائه کرده است. برای مثال می توانید با خرید کتاب ماجراهای من و درسام جامع ششم دانش آموز خود به نهایت آمادگی برای حضور در کلاس در طول سال تحصیلی برسانید. یا با استفاده از کتاب های کار جامع ششم خیلی سبز تمامی درس های این پایه را در یک کتاب داشته باشید.

کتاب کمک درسی ششم دبستان پویش
انتشارات پویش خوارزمی هم مانند دیگر انتشارات کتاب کمک درسی انواع کتاب های کار و آموزش را برای پایه ششم منتشر کرده است اما کتاب های ششم به هفتم این انتشارات شهرت زیادی دارد؛ این کتاب ها که در سال های اخیر محبوبیت بالایی پیدا کرده است شامل کتاب جامپینگ مسعود بیگدلی و کتاب ۴۰ آزمون ۵۱۰۰ ثانیه ای می شود.

خرید کتاب کمک درسی ششم دبستان
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی ششم دبستان به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی ششم دبستان را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی ششم دبستان
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی ششم دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر