کتاب کنکور هنر

شامل

63

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
15,300تومان469,300تومان

گروه کنکور هنر از جمله گروه های آزمایشی شناور است که علاوه بر دانش آموزان هنرستانی، متقاضیان همه گروه های آزمایشی دیگر (مانند داوطلبان کنکور تجربی، زبان، ریاضی و انسانی) می توانند برای شرکت در آن ثبت نام و اقدام کنند. داوطلبانی که  قصد دارند در کنکور هنر شرکت نمایند، حتماً باید منابع و کتاب کنکور هنر را تهیه و به طور دقیق مطالعه کنند تا مفاهیم و نکات را به طور کامل یاد بگیرند و بتوانند در آزمون کنکور و رشته های هنری، عملکرد خوبی داشته باشند.
انواع کتاب کنکور هنر برای داوطلبان و دانش آموزان ارائه شده است که علاوه بر درس نامه های جامع و کاربردی برای تسلط بر مفاهیم، شامل تست های بسیار فراوان در مباحث مختلف می شوند. برای خرید آنلاین کتاب کنکور هنر از فروشگاه دانش لند و مشاهده قیمت کتاب های کنکور هنر، می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

کتاب کنکور هنر
داوطلبانی که قصد دارند در کنکور هنر شرکت کنند، حتماً باید طبق برنامه و اصول مطالعه داشته باشند و مهارت های تست زنی خود را تقویت کنند تا نتیجه خوبی بگیرند. لازمه تسلط بر مفاهیم و مباحثی که در طرح سوالات کنکور هنر از آنها استفاده می شود، مراجعه به منابع معتبر کنکور هنر است. مؤلفان انتشارات مختلف، بهترین منابع کنکور هنر سال 1401 را برای داوطلبان ارائه داده اند. همه مباحث درس های تخصصی و عمومی هنر در انواع کتاب کنکور هنر به طور کامل و جامع شرح داده شده اند.
به همه داوطلبان توصیه می شود برای موفقیت در کنکور هنر، علاوه بر استفاده از بهترین منابع کنکور هنر، برنامه ریزی دقیق و اصولی نیز داشته باشند تا بتوانند مفاهیم و مباحث را به طور کامل فرا بگیرند و مهارت های تست زنی خود را نیز تقویت کنند.

کتاب های تخصصی کنکور هنر
انواع کتاب تخصصی کنکور هنر، با توجه به منابع تعیین شده توسط سازمان سنجش آماده سازی و ارائه می شوند. بهترین منابع کنکور هنر، کتاب های تخصصی رشته های مختلف هنرستان را دربر می گیرند. انواع کتاب کنکور تخصصی هنر شامل خواص مواد، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی، خلاقیت تصویری و تجسمی، درک عمومی هنر و ترسیم فنی را پوشش می دهند.
مفاهیم و نکته های همه کتاب های درسی رشته هنر، در بهترین منابع کنکور هنر به طور کامل توضیح داده شده اند. به علاوه نمونه سوال های بیش از 10 سال اخیر کنکور هنر به همراه تست های داخلی و خارجی و تألیفی در کتاب کنکور هنر ارائه داده می شوند. داوطلبان شرکت در کنکور هنر می توانند با استفاده از بهترین منابع کنکور هنر سال 1401، بر مباحث مختلف این رشته تسلط پیدا کنند و مهارت های تست زنی خود را تقویت کنند.

کتاب های عمومی کنکور هنر
بخش عمومی کنکور هنر نیز قسمت مهمی از سوالات کنکور را دربر می گیرد و اهمیت زیادی برای رتبه آوری در کنکور خواهد داشت. کتاب عمومی کنکور هنر شامل کتاب های معارف اسلامی، زبان انگلیسی، عربی و ادبیات فارسی می شوند. دانش آموزان رشته های مختلف می توانند با تهیه کتاب های عمومی کنکور هنر، بر مباحث و مفاهیم درس های عمومی تسلط پیدا کنند و عملکرد خوبی در این درس ها داشته باشند.

کتاب تست کنکور هنر
تست زنی دقیق و سریع در زمان محدود، کلیدی ترین مهارتی است که داوطلبان برای موفقیت در کنکور باید به آن تکیه کنند. در بهترین منابع کنکور هنر سال 1401، تست های استاندارد سراسری و تألیفی در سطوح مختلف ساده تا دشوار برای داوطلبان ارائه شده اند. انواع کتاب کنکور هنر، داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور سراسری هنر باشند را با مدل های مختلف سوالات آشنا می کنند. در نتیجه دانش آموزان می توانند بر نکته ها و مفاهیمی که در طراحی سوالات کنکور از آنها استفاده می شود، تسلط پیدا کنند و عملکرد خوبی برای پاسخ گویی به سوالات کنکور داشته باشند. تست های کتاب کنکور هنر به  همراه پاسخنامه کامل ارائه شده اند.

کتاب آموزشی کنکور هنر
از آنجا که درصد زیادی از متقاضیان شرکت در کنکور هنر، دانش آموزان رشته های غیرهنر هستند، انواع کتاب کنکور هنر آموزشی نیز توسط انتشارات مختلف ارائه داده شده اند. بهترین منابع کنکور هنر سال 1401، مباحث و مفاهیم درس های معرفی شده توسط سازمان سنجش را به طور کامل پوشش می دهند تا داوطلب بتواند بر نکته ها و مبحث های درسی تسلط کامل پیدا کند و به تست ها جواب مناسب بدهد.

انتشارات کتاب کنکور هنر
انتشارات مختلفی بهترین کتاب های کنکور هنر را ارائه می دهند. ناشران برگزیده انواع کتاب عمومی کنکور هنر و کتاب تخصصی کنکور هنر، شامل انتشارات درک معلم، قلم چی، کارنامه دانش، منشور دانش و مبتکران و سایر ناشران مشهور و معتبر هستند.

قیمت کتاب های کنکور هنر
بهترین منابع کنکور هنر 1401 با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه اینترنتی دانش لند ارائه می شوند. شما می توانید خرید کتاب های کنکور هنر را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از بانک کتاب اینترنتی دانش لند خریداری کنید.

بهترین کتاب های کنکور هنر
جامع ترین و بهترین کتاب های کنکور هنر از ناشران برتر کشور، در فروشگاه سایت دانش لند موجود هستند.

بهترین منابع کنکور هنر
گروه دانش لند، بهترین منابع کنکور هنر را برای داوطلبان عزیز ارائه می کند. کتاب های فروشگاه شامل ویرایش های مختلف کتاب عمومی کنکور هنر و کتاب تخصصی کنکور هنر از ناشران برتر می شوند.

بهترین منابع کنکور هنر سال 1401
تمام تلاش مؤلفان بر این بوده است تا انواع کتاب کنکور هنر را مطابق با آخرین تغییرات منابع درسی معرفی شده، تألیف و ارائه نمایند. کتاب های جمع بندی، آموزشی و تستی کنکور هنر، به موفقیت داوطلبان در کنکور هنر کمک زیادی خواهند کرد.

دروس کتاب کنکور هنر
در فروشگاه دانش لند، انواع کتاب کنکور هنر برای کلیه دروس ارائه شده اند. شما می توانید با مراجعه به سایت، کتاب های کنکور هنر را تهیه نمایید.
خرید کتاب کنکور هنر با تخفیف از فروشگاه دانش لند
شما عزیزان می توانید برای خرید کتاب کنکور هنر، به فروشگاه دانش لند مراجعه کنید و طبق نیازهای خود، کتاب های مورد نظر را تهیه نمایید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر