مشاوران

دارای 147 محصول در دانش لند

مجموعه کتاب های انتشارت مشاوران، مختص دروس علوم انسانی بوده و بنابراین تمام تلاش خود را در جهت تالیف کتب پر بار و پر محتوا به کار برده است.

کم توجهی به رشته انسانی، در طول تمام نظام های تحصیلی قدیم و جدید وجود داشته و از همین رو ناشران کتب کمک آموزشی، تمایل و گرایش زیادی برای چاپ کتاب های این رشته نداشته اند.

اما انتشارات مشاوران با هدف غلبه بر این کمبود و خلاء موجود در نظام آموزشی و نمایاندن اهمیت رشته علوم انسانی، به عنوان نخستین ناشر تخصصی دروس رشته علوم انسانی، اقدام به چاپ و ارائه کتاب های کمک درسی این رشته نمود.

کتاب های کمک درسی در حوزه های مهمی مانند فلسفه، منطق و جامعه شناسی، از مهم ترین و پرفروش ترین کتاب های انتشارات مشاوران در رشته علوم انسانی است.

معرفی کتاب های انتشارات مشاوران

به دلیل نگرانی های موجود در زمینه کمبود منابع کافی در حوزه علوم انسانی، انتشارات مشاوران، به طور رسمی در سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد.

هدف از این کار، بازتر کردن دست دانشجویان و دانش آموزان رشته های علوم انسانی با تولید کتب مرجع آموزشی و کتاب های کمک درسی برای این عزیزان بود.

چند سال بعد، انتشارات مشاوران، با کسب تاییدیه از آموزش و پرورش، توانست با اختلاف بسیار کمی از سایر ناشرین، به مهم ترین نشریه آموزشی و کتاب های کمک درسی علوم انسانی کشور تبدیل شود.

درست در زمانی که ناشران کتاب‌ های درسی عمدتاً بر روی تالیف و چاپ کتاب های آموزشی رشته های تجربی و ریاضی فیزیت تمرکز داشته و از حوزه علوم انسانی غفلت می‌کردند، انتشارات مشاوران نام خود را به عنوان یک ناشر تخصصی و متخصص در ترویج علوم انسانی بر سر زبان ها انداخت.

این ناشر به تدریج به عنوان یک انتشارات متخصص در حوزه های مختلف علوم انسانی ظاهر شد.

در فهرست کتاب های مشاوران آموزشی، می توانید کتاب های هدف دار، کتاب های جامع، کتاب های تیزشیم، کتاب های تستیک و کتاب های فاز امتحان را مشاهده نمایید.

در بخش بعد، به بررسی کتاب های این انتشارات پرداخته و همچنین ویژگی های کتاب های معرفی شده را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بررسی کتاب های انتشارات مشاوران

مجموعه ای توانمند و حرفه ای از اساتید و مشاوران این حوزه، گرد هم آمده و با همفکری یکدیگر توانسته اند، تمامی نکات آموزشی و مسائل مهم مربوط به دروس پایه های مختلف این رشته را به ساده ترین زبان ممکن به رشته تحریر در آورند.

فهم ساده دروس علوم انسانی با استفاده از مطالب ارائه شده در کتاب های تالیفی انتشارات مشاوران، موجب شده است تا دانش آموزان دوره های دوم متوسطه و همچنین دانش آموزانی که قصد شرکت در ازمون کنکور را دارند، استقبال بی نظیری از این مجموعه کتاب ها داشته باشند.

به طور کلی می توان کتاب های منتشر شده در این مجموعه را به این شکل نام برد:

این انتشارات برای پایه ها دهم، یازدهم و دوازدهم 10 مجموعه کتاب دارد:

 • کتاب های پاسخ برگ
 • کتاب های تستیک مشاوران
 • کتاب هاب تیزشیم
 • کتاب های جامع
 • کتاب های فاز امتحان مشاوران
 • کتاب های تست کنکور
 • کتاب کار
 • کتاب های موضوعی
 • کتاب های هدف دار مشاوران

در ادامه به بررسی مختصری از هر یک از این کتاب ها خواهیم پرداخت.

کتاب های انتشارات مشاوران

کتاب های کاربرگ مشاوران

این کتاب ها، به منظور اشنایی بیشتر دانش اموزان با سوالات و فضای کنکور منتشر شده و به همین دلیل، کل کتاب حاوی سوالات تستی کنکور و سوالاتی جهت افزایش مهارت تست زنی دانش آموزان است.

کتاب های هدفدار و کتاب های جامع

مجموعه کتاب‌ های جامع و کتاب های هدف دار، مجموعه‌ای از کتاب‌ های اقتصادی ارائه شده توسط انتشارات مشاوران است که برای آمادگی آزمون، تست‌های تمرینی، تست‌های کتبی و امتحانات نهایی مناسب است. این مجموعه کتاب ها معمولا در برگیرنده درسنامه ها به صورت موضوعی، همراه با جزئیات و نکته های کنکوری و همچنین سوالات تشریحی و در نهایت سوالات تستی تمام مباحث درسی می باشد. سؤالات کتبی ارائه شده در این کتاب ها، معمولاً شامل سؤالات امتحان نهایی مربوط به آزمون های سال های قبل است. در مورد تست های کنکوری نیز می توان برخی از تست های پر تکرار مربوط به کنکورهای سال های گذشته را در این مجموعه کتاب ها مشاهده نمود. در این مجموعه کتاب ها، سوالات و تست های ارائه شده، دارای  پاسخ های کوتاه بوده و در بسیاری از این کتاب ها، تست ها و سوالات بر اساس مدل طراحی و ساختارشان، به صورت دسته بندی و طبقه بندی شده، ارائه شده اند. در پایان هر درس، پاسخ تشریحی سوالات همان درس و همچنین سؤالات 4 گزینه ای مربوط به آن ارائه شده است.

کتاب های تیزشیم

مجموعه کتاب های تیزشیم را می توان از کتاب های سطح بالا ی این انتشارات دانست. این مجموعه کتاب مانند کتاب های هدف دار، در واقع کتاب کمک درسی است که نکات اصلی مباحث مختلف را در هم آمیخته و سعی دارد اطلاعات سطح متوسط دانش آموزان را به سطح بالاتری برساند. در این کتاب ها، بعد از هر درس یک آزمون تستی مربوط به همان درس و در انتهای کتاب چند تست نهایی و کلی ارائه شده است. در واقع این دسته از کتاب های مشاوران آموزشی کاملاً کنکوری هستند و می توانند به عنوان منبع اطلاعات تکمیلی برای آزمون ها مورد استفاده قرار گیرند.

 • کتاب های تستیک مشاوران: کتاب های تستیک در واقع یک مجموعه کامل از تست های مربوط به تمام مباحث درسی است که به عنوان مکملی برای کتاب های هدف دار ارائه شده است. این کتاب ها برای دانش آموزان پایه های یازدهم و دوازدهم که نیاز به تمرین و خواندن تست های بیشتری دارند در نظر گرفته شده و تالیف شده است. تست های ارائه شده در این کتاب کار، شامل تست های تالیفی و سوالات کنکور سراسری می باشد. تست های این مجموعه کتاب با هدف یادگیری با استفاده از تست ها، تنظیم و به صورت سطح بندی تالیف و چاپ شده اند.
 • کتاب های فاز امتحان مشاوران: این نسخه از کتاب های ارائه شده در انتشارات مشاوران، حاوی سوالات امتحان نهایی بوده و جهت آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در امتحانات کتبی بسیار مناسب است. این مجموعه شامل سوالات و مباحث کامل درسی و در بر گیرنده تست ها و سوالات جامع امتحانات نیمه اول و نیمه دوم سال است. دانش آموزان می توانند از کتاب های این مجموعه در چند روز گذشته قبل از امتحانات نوبت اول و دوم خود به عنوان آخرین گام برای آمادگی بیشتر برای امتحان استفاده کنند.

خرید کتاب های انتشارات مشاوران از بانک کتاب دانش لند

چنانچه برای خرید مجموعه کامل کتاب های انتشارات مشاوران به دنبال سایت و فروشگاهی معتبر و مطمئن هستید، پیشنهاد ما به شما، سایت دانش لند است. بانک کتاب دانش لند، با جمع آوری تمام کتاب های درسی، کمک درسی، آموزشی و انواع کتاب، سعی در برآورده کردن نیاز مشتریان خود داشته و دارد.

دانش لند با ارائه کتاب های متنوع با قیمت های مناسب و با در نظر گرفتن فروش ویژه در برخی مقاطع، سعی کرده است تا در کمک به اقتصاد خانواده ها نیز نقشی ایفا نماید.

در این فروشگاه اینترنتی می توانید تمام کتاب های مورد نیاز خود را با قیمت های ویژه و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

بیشتر
دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
12,750تومان416,750تومان

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
12,750تومان416,750تومان