کتاب کمک درسی هفتم

شامل

253

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
5,100تومان543,100تومان
490,000
22%
382,200
تومان

بدون شک برای شما هم وارد شدن به یک مکان با شرایط و جایگاه جدید با توجه به ناشناخته بودنش در باتدا کمی سخت به نظر می رسد. پایه هفتم، آغاز ورود دانش آموزان به دوران متوسط اول به شمار می آید و به شما والدین گرامی توصیه می کنیم تا با انتخاب بهترین کتاب کمک درسی هفتم قدمی مثبت در جهت هموار کردن مسیر دانش آموزانشان بردارند. در نگاه اول در میان انواع کتاب کمک درسی هفتم شاید انتخاب بهترین کتاب های کمک درسی هفتم کمی سخت به نظر برسد اما به راحتی می توان با بررسی و مقایسه کتاب کمک درسی هفتم بهترین نتیجه را گرفت.
در پایه هفتم، درس هایی از جمله زبان انگلیسی، عربی و مباحث پایه ای فیزیک و شیمی که در کتاب علوم مطرح شده اند، اضافه شده که ممکن است دانش آموز را کمی گیج کند. با توجه به جدید بودن این مباحث در ذهن دانش آموزان و برای مثالدر درس عربی انتخاب کتاب کمک درسی عربی هفتم اهمیت بالایی دارد. در ادامه با بانک کتاب دانش لند همراه باشید تا انواع کتاب کمک درسی هفتم را بررسی کنیم.

انواع کتاب های کمک درسی هفتم
با توجه به اهمیت پایه هفتم در سال های تحصیلی دانش آموزان، ناشرین کمک آموزشی منابع متنوع کتاب کمک درسی هفتم مطابق با جدیدترین ویرایش های کتاب درسی هفتم را تالیف و منتشر کرده اند تا دانش آموزان بتوانند با خیال راحت به مطالعه بپردازند. انواع کتاب کمک درسی هفتم شامل کتاب های کار، کتاب های کار و تمرین، کتاب های جامع، منابع تستی، کتاب تیزهوشان هفتم و کتاب های تست می شوند. دانش آموزان می توانند با این کتاب های که توسط ناشران شناخته شده کشور مانند انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه، انتشارات گاج، انتشارات مشاوران و… منتشر شده اند، با توجه به نیازهای خود این کتاب ها را خریداری کنند و برای یادگیری عمیق و مفهومی مطالب کتاب درسی از آن ها استفاده کنند

کتاب تیزهوشان هفتم
اگر شما هم جز آن دسته از دانش آموزان پیشرفته و به دنبال خرید کتاب تیزهوشان هفتم هستید، لازم است به شما این مژده را بدهیم که منابع تیزهوشان هفتم یکی از کامل ترین منابع کمک درسی این پایه است. دانش آموزان فعال و کوشایی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دارند می توانند با خرید کتاب های ویژه تیزهوشان سطح علمی خود را تقویت کنند و با انواع سوال هایی که در آزمون های ورودی مدارس برتر مطرح می شود، آشنایی پیدا کنند.

کتاب کمک درسی عربی هفتم
همان طور که بالاتر هم گفتیم و با توجه به این که درس عربی یکی از درس های جدید دانش آموزان پایه هفتم است؛ آشنایی با روش های مطالعه متفاوت و حل سوالات متعدد هر درس به موفقیت هرچه بهتر آن ها کمک می کند. اگر برای انتخاب کتاب کمک درسی عربی هفتم گیج شده اید و نمی دانید بهترین کتاب کدام است، به شما کتاب عربی عمار هفتم و کتاب کار عربی هفتم خیلی سبز را توصیه می کنیم. این دو کتاب که توسط دو تا از قدیمی ترین ناشرین کشور یعنی انتشارات قلم چی و خیلی سبز منتشر است، از محبوب ترین کتاب های عربی هفتم هستند.

کتاب گام به گام هفتم
کتاب های گام به گام با توجه به ماهیتی که دارند، همیشه یکی از پرطفردارترین کتاب های کمک درسی برای تمامی مقاطع تحصیلی بوده اند. بهترین کتاب گام به گام هفتم، شامل همه پاسخ های دروس مختلف شامل ریاضی، علوم، فارسی، زبان انگلیسی، عربی و… می شود. دانش آموزان و معلمان عزیز می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها به این کتاب ها مراجعه کنند. در بخش پاسخنامه کتاب گام به گام هفتم نکته هایی به کار رفته تا تمرین های کتاب به صورت عمقی آموزش داده شود.

نمونه سوالات امتحانی هفتم
جزوات نمونه سوالات امتحانی هفتم شامل نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و بدوم به علاوه امتحان های کلاسی هستند. این کتاب ها یکی از منابع بسیار خوب برای دانش آموزانی به شمار می رود که قصد دارند در آزمون های ترم اول و دوم و امتحانات کلاسی شرکت کنند. از ویژگی جزوه های امتحانی هفتم می توان به درسنامه های شب امتحانی موجود در ضمیمه اشاره کرد که در کتاب های مثل شب امتحان خیلی سبز و جزوه های اسفندیار دیده می شود.

کتاب کار هفتم
کتاب های کار بدون شک جز قدیمی ترین سبک های کتاب های کمک درسی است که طرفداران پر و پا قرص خود را دارد، این کتاب ها فاقد درسنامه و پاسخنامه هستند و سوالات متعدد تشریحی، تستی، جای خالی و وصل کردنی را در خود جای داده اند. خرید کتاب کار هفتم ویژه دانش آموزانی‌ست که قصد دارند آمادگی خود در طول سال تحصیلی و امتحانات ترم اول و نهایی را به ۱۰۰ برسانند. پرسش های متعددی که در کتاب های کار وجود دارد باعث می شود تا دانش آموز مطالب را به طور مفهومی یاد بگیرد و برای مواجه شدن با انواع سوالات هیچ ترسی نداشته باشد.

کتاب تست هفتم
با توجه به آزمون های ورودی مدارس که تستی برگزار می شوند و به ویژه کنکور سراسری، امروزه به دانش آموزان توصیه می شود تا هرچه زودتر به فکر یادگیری و تقویت مهارت های تست زنی باشند. ناشران کمک آموزشی با توجه به این مورد، اقدام به چاپ انواع کتاب تست هفتم برای درس های مختلف شده اند تا دانش آموزان بتوانند پایه های خود را هرچه زودتر، تقویت کنند.

ناشران کتاب های کمک درسی هفتم
ناشرین معتبر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، گاج، مهروماه، منتشران و… انواع کتاب کمک درسی هفتم را در سبک های مختلف جامع، کار و تمرین و تست و کتاب های ویژه تیزهوشان ارائه داده اند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی هفتمرا با تخفیف ویژه و ارسال سریع از بانک کتاب دانش لند انجام دهید.

کتاب کمک درسی هفتم خیلی سبز
یکی از نوآورانه ترین ناشرین کتاب های کمک آموزشی که در سال های اخیر با محبوبیت زیادی از سوی دانش آموزان و والدین آن ها مواجه شدن است، انتشارات خیلی سبز است، انواع کتاب های کمک درسی که این انتشارات برای پایه هفتم منتشر کرده است شامل کتاب های شب امتحان خیلی سبز، کتاب های تیزهوشان هفتم خیلی سبز، کتاب کار هفتم خیلی سبز و کتاب پیشتاز خیلی سبز می شود. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی هفتم خیلی سبز را از بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی این انتشارات انجام دهید.

کتاب کمک درسی هفتم قلم چی
انتشارات قلم چی از قدیمی ترین ناشرین کتاب های کمک درسی است که توسط کاظم قلم چی مدیریت می شود. انتشارات قلم چی که از پایه پیش دبستانی تا کنکور برای انواع مقاطع تحصیلی کتاب منتشر کرده، دست پُری برای پایه هفته دارد. از بهترین کتاب های کمک درسی هفتم قلم چی می توان به کتاب آبی عربی هفتم قلم چی و کتاب آبی زبان انگلیسی هفتم قلم چی اشاره کنیم.

خرید کتاب کمک درسی هفتم
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی هفتم به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی هفتم را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی هفتم را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر