کتاب کمک درسی دهم

شامل

457

محصول

دسته بندی
ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان714,000تومان

با توجه به این که دانش آموزان پایه دهم اولین سال ورود خود به متوسطه دوم را سپری می کنند و با شرایط جدیدی رو به رو می شوند؛ هنگام مشاهده و خرید کتاب کمک درسی دهم دچار آشفتگی می شوند. مهم ترین اقدام برای همه دانش آموزان پایه دهم هنگام استفاده از کتاب کمک درسی، مشاهده و بررسی کامل انواع کتاب کمک درسی دهم است که می تواند تاثیر بسیار مهمی در موفقیت آن ها داشته باشد. شما در پایه دهم دروس و مباحثی را خواهید آموخت که ستون اصلی موفقیت در کنکور است. بنابراین مطالعه و یادگیری دقیق و باتمرکز دروس پایه دهم و به ویژه استفاده از کتاب کمک درسی دهم می تواند بسیار تعیین کننده باشد.
یکی از سوالاتی که در ذهن اکثر دانش آموزان ممکن است وجود داشته باشد این است که چرا مطالعه کتاب درسی به صورت تکی کافی نیست؟ پاسخ این سوال بسیار واضح است؛ کتاب های درسی آموزش و پرورش با توجه به بودجه کمی که دارند تمامی مطالب را به صورت تمام و کمال ارائه نمی دهند و گذشته از این موضوع، دانش آموزان می توانند با خرید کتاب کمک درسی دهم و حل تمرین های مربوط به درس مورد نظر، خیال خود را از بابت اشکالات خود راحت کنند.
از طرف دیگر یکی از مشکلاتی که کتاب های درسی آموزش و پرورش دارند این است که به سطح دانش آموزان توجه نشده است؛ بالاخره در هر مدرسه دانش آموزانی با سطح ضعیف، متوسط و قوی پیدا می شود که شاید نتواند با متن کتاب ارتباط برقرار کند؛ اما در این زمان کتاب کمک درسی به کمک دانش آموزان می آید و او می تواند پس از مشاهده انواع کتاب کمک درسی دهم و بررسی جز به جز این کتاب ها، اقدام به خرید کتاب کمک درسی دهم مورد نظرش کند.

انواع کتاب کمک درسی دهم
به طور کلی هدف از چاپ کتاب های کمک درسی، در یک کلام «آموزش و تمرین» است. دانش آموزان با استفاده از بخش های مختلف کتاب کمک درسی که شامل درسنامه، نمونه سوال تشریحی، سوال تستی و پاسخ نامه کلیدی و تشریحی می شوند می توانند مطالب را به سادگی یاد بگیرند.

انواع کتاب کمک درسی دهم تلاش می کنند نکته های کتاب درسی را به ساده ترین و بهترین روش ممکن توضیح دهند؛ کتاب کمک درسی دهم انواع مختلفی دارد که از پرفروش ترین های آن می توان به کتاب جمع بندی دهم، کتاب تست دهم، کتاب تشریحی دهم، کتاب کار دهم، کتاب گام به گام دهم و کتاب امتحانی دهم اشاره کرد. اگر قصد خرید کتاب کمک درسی دهم را دارید، در ادامه با بانک کتاب دانش لند، جامع ترین بانک کتاب کمک آموزشی همراه باشید تا انواع کتاب کمک درسی دهم را بررسی کنیم.

کتاب های کار پایه دهم
در میان کتاب های کمک درسی در سالیان اخیر همیشه کتاب های کار، همیشه محبوبیت زیادی داشته اند؛ از کتاب های کار پایه دهم معمولا در طول سال تحصیلی استفاده می کنند تا دانش آموزان با نهایت آمادگی در کلاس ها حضور پیدا کنند. از مهم ترین ویژگی های کتاب های کار پایه دهم می توان به نمونه سوالات متعدد بدون پاسخ نام برد. شما می توانید خرید کتاب های کار پایه دهم را با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

کتاب های تست پایه دهم
این کتاب ها ویژه دانش آموزانی است که از همین ابتدا می خواهند برای کنکور سراسری آماده شوند. کتاب های تست پایه دهم دارای تست های کنکوری و بعضا تالیفی هستند که با پاسخ نامه تشریحی و کلیدی همراه هستند. شما می توانید خرید بهترین کتاب تست پایه دهم انتشاراتی مانند خیلی سبز، گاج، مبتکران، نشر الگو و مهروماه را از بانک کتاب دانش لند با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

کتاب های گام به گام پایه دهم
به طور کلی خرید کتاب گام به گام پایه دهم باعث می شوند شما یک مرجع کامل از پاسخ تمامی سوالات کتاب های درسی را به صورت جامع در اختیار داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که مطالب و سوالات کتاب درسی را به خوبی یاد گرفته اید. از پرفروش ترین عناوین کتاب های گام به گام پایه دهم می توان به کتاب گام به گام دهم دروس طلایی، کتاب گام به گام دهم درس پک و کتاب گام به گام دهم منتشران اشاره کرد. شما می توانید خرید کتاب گام به گام دهم با تخفیف ویژه و ارسال سریع را از بانک کتاب اینترنتی دانش لند انجام دهید.

کتاب های تشریحی پایه دهم
با توجه به حذف دروس عمومی از کنکور سراسری ۱۴۰۲ به بعد و تغییراتی که در نتیجه کنکور انجام شده، توصیه می کنیم با خرید کتاب های تشریحی پایه دهم خود را از همین ابتدا برای موفقیت آماده کنید. کتاب های تشریحی پایه دهم در حال حاضر توسط انتشارات پر آوازه ای مانند خیلی سبز، گاج، مبتکران، مهروماه نو و نشر الگو منتشر شده است و شما می توانید تمامی این کتاب ها را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از دانشلند خریداری کنید.

کتاب ریاضی پایه دهم
همان طور که می دانید یکی از دروس پراهمیت در تمامی پایه ها که در کنکور سراسری هم تاثیر بالایی دارد، کتاب ریاضی پایه دهم است. درحال حاضر شما می توانید به راحتی پس از بررسی انواع کتاب کمک درسی دهم و به ویژه کتاب کار ریاضی پایه دهم و کتاب تست ریاضی دهم می توانید خرید اینترنتی کتاب ریاضی پایه دهم را از فروشگاه دانش لند انجام دهید.

کتاب زبان انگلیسی پایه دهم
درس زبان انگلیسی به طور کلی در بین دروس عمومی ضریب ۲ را داراست که در مقایسه با ضریب دروس ادبیات و دین و زندگی پایین تر است. اما از سویی دیگر با توجه به جایگاه این زبان در کشور و علاقه بچه ها و حتی جایگاه درس در دفترچه کنکور این درس یکی از دروس موثر در کنکور سراسری به حساب می آید. در حال حاضر شما می توانید انواع کتاب زبان انگلیسی پایه دهم را در فروشگاه اینترنتی دانش لند مشاهده و خریداری کنید.

خرید کتاب کمک درسی دهم
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی دهم به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی دهم را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی دهم را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی دهم
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی دهم و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
ناشر