کتاب کمک درسی پنجم دبستان

شامل

179

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان650,000تومان

امروزه کتاب های کمک درسی متنوعی برای مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم تنظیم می شوند تا به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کمک کنند. منابع کتاب کمک درسی پنجم دبستان شامل کتاب های کمک درسی می شوند که متناسب با جدیدترین ویرایش کتاب های درسی تالیف شده اند. یک کتاب کلاس پنجم شامل درسنامه های کامل و جذاب، نمونه سوالات امتحانی، پرسش ها و فعالیت های متنوع در سطح ساده تا پیشرفته و کتاب های جامع برای همه درس های پایه پنجم می شوند. والدین دانش آموزان می توانند با خرید کتاب کمک درسی پنجم دبستان برای فرزندان خود، به یادگیری و تقویت سطح علمی آن ها کمک کنند. شما می توانید مشاهده اطلاعات و قیمت کتاب کلاس پنجم را در بانک کتاب دانش لند مشاهده کنید.

انواع کتاب های کمک درسی پنجم دبستان
منابع مختلفی از قبیل کتاب های کمک درسی آموزشی، کار و تمرین، تست و نمونه سوالات تیزهوشان توسط انتشارات معتبری مانند انتشارات خیلی سبز، انتشارات گاج، انتشارات مهروماه نو و… منتشر شده اند. کتاب های جامع، کتاب هایی هستند که تمامی درس های پایه پنجم دبستان را در بر می گیرند. به طور کلی انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان در فروشگاه دانشلند موجود است و شما می توانید پس از بررسی هرکدام از کتاب ها و تحلیل آن ها، کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید.

ریاضی پنجم ابتدایی
یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در ریاضی پنجم ابتدایی، حضور منظم در کلاس درس و خرید کتاب کلاس پنجم است. دانش آموز شما باید در کلاس ها خوب دقت کند و جزوه بنویسد و در ادامه با مطالعه درسنامه های کتاب کمک درسی و حل تمرین های متعدد پایه های خود را قوی تر کند. از بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی پنجم می توان به کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی پنجم خیلی سبز و کتاب رشادت ریاضی پنجم دبستان جلد اول مبتکران اشاره کرد.

کتاب تیزهوشان پنجم دبستان
سال های ابتدایی مقطع دبستان را می توان بهترین موقعیت برای جا انداختن عادت های مطالعه و آموزشی مفید دانست. اگر قصد دارید تا فرزند خود را از همین ابتدا با مطالب تیزهوشان و فراتر از کتاب های درسی آشنا کنید، این پایه بهترین پایه است. یکی از کتاب های پرفروش انتشارات خیلی سبز که ویژه پنجم دبستانی ها منتشر شده و تمامی کتاب های پنجم دبستان را پوشش می دهد، کتاب جامع تیزهوشان پنجم دبستان خیلی سبز است.

کتاب گام به گام پنجم دبستان
کتاب گام به گام پنجم دبستان، پاسخ تمامی فعالیت ها و تمرین های کتاب های درسی به طور جامع (پوشش تمامی دروس مثل ریاضی پنجم دبستان، علوم پنجم دبستان، فارسی پنجم دبستان و…) را پوشش می دهند. این پاسخ ها به صورت تشریحی و کامل آورده شده اند. دانش آموزان پایه پنجم و والدین آن ها می توانند برای کنترل صحیح پاسخ ها به کتاب گام به گام پنجم دبستان مراجعه کنند. بیش تر گام به گام های موجود در بازار مثل دروس طلایی پنجم دبستان دارای درسنامه های خلاصه برای درک عمیق تر مطالب توسط دانش آموزان هستند.

نمونه سوالات امتحانی پنجم دبستان
جزوه های امتحانی پنجم دبستان که در حال حاضر در بانک کتاب دانش لند به فروش می رسند. همگی از سری کتاب های شب امتحان خیلی سبز، کتاب های امتحانی اسفندیار و جزوه بنی هاشم هستند. این کتاب ها شامل نمونه سوالات امتحانی دروس برای آمادگی دانش آموزان در امتحانات ترم اول و دوم هستند.

کتاب کار پنجم دبستان
بدون شک یکی از مهم ترین قسمت های یادگیری یک مبحث، بعد از مطالعه درس، تمرین و فعالیت است. کتاب های کار پنجم دبستان برای تمامی درس های مختلف پایه پنجم ارائه شدند و با توجه به مطالب کتاب درسی، شامل سوالات متعدد هستند. این کتاب ها فاقد درسنامه و پاسخنامه تشریحی هستند و با استفاده از فعالیت های فراوان به یادگیری کامل درس های مختلف کمک می کنند. شما می توانید خرید کتاب کار ریاضی پنجم دبستان خیلی سبز و کتاب کار فارسی پنجم دبستان خیلی سبز را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید.

ناشران کتاب کمک درسی پنجم دبستان
با توجه به اهمیت پایه پنجم دبستان، ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مبتکران، انتشارات پویش، انتشارات گاج و… اقدام به چاپ کتاب های این پایه و به خصوص کتاب تیزهوشان پنجم کرده اند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی پنجم دبستان را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب کمک درسی پنجم دبستان خیلی سبز
انتشارات خیلی سبز کتاب ها و منابع ارزشمندی برای پایه ششم ارائه کرده است. برای مثال می توانید با خرید کتاب جامع تیزهوشان پنجم دبستان خیلی سبز دانش آموز خود به نهایت آمادگی برای حضور در کلاس در طول سال تحصیلی برسانید. یا با استفاده از کتاب های کار جامع پنجم خیلی سبز تمامی درس های این پایه را در یک کتاب داشته باشید.

خرید کتاب کمک درسی پنجم دبستان
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی پنجم دبستان به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی پنجم دبستان را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی پنجم دبستان
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی پنجم دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر