صیانت

دارای 18 محصول در دانش لند

انتشارات صیانت را می توان یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده کتاب های کمک درسی و کتب دانشگاهی است که بسیاری از معلمان، خانواده ها و دانشجویان با آن آشنا هستند.

یکی از دغدغه های همیشگی والدین، به ویژه در سال های دوره ابتدایی، یافتن کتاب های کمک درسی مناسب برای فرزندانشان است.

سابقه طولانی و درخشان انتشارات صیانت در تالیف انواع کتاب های درسی، کمک درسی و کتب آموزشی پیش دبستانی تا دانشگاه، توانسته است جایگاه مناسبی را در میان انتشارات متعدد موجود در بازار کتاب برای خود کسب نماید.

معرفی انتشارات صیانت

نشر صیانت یکی از انتشارات فعال در حوزه تالیف و چاپ انواع کتب درسی است که با بیش از 20 سال سابقه، همچنان در لیست پرفروش ترین و بهترین مجموعه های انتشاراتی کتب کمک درسی و آموزشی قرار دارد.

این ناشر برگزیده، یکی از موءلفین برتر به ویژه در حوزه کتب درسی پایه های دوره اول ابتدایی به شمار می رود اما کتب تالیفی آن برای مقاطع مختلف نیز جزو کتب کمک درسی برگزیده محسوب می شود.

کتب کمک درسی چاپ شده در انتشارات صیانت، به ویژه کتب درسی مربوط به دروس ریاضی، نگارش و فارسی و علوم کلاس های اول تا سوم ابتدایی، به دلیل کیفیت بالای آموزشی، بسیار مورد توجه والدین و معلمان قرار گرفته است.

دانش آموزان پایه های مختلف دوره های ابتدایی، با استفاده از کتاب های نشر صیانت، می توانند به بهترین نحو ممکن دروس خود را آموزش ببینند.

تمرین و تکرار دروس پایه های مختلف از طریق تمرینات اصولی و استاندارد ارائه شده در این کتاب ها، می تواند راهکاری بسیار مناسب برای پیشرفت درسی دانش آموزان به شمار رود.

بررسی کتاب های انتشارات صیانت

مجموعه مولفین نشر صیانت، با در نظر گرفتن اصول تدریس و همچنین با توجه به اینکه تکرار و تمرین یکی از بهترین راه های یادگیری دروس به ویژه در مقاطع ابتدایی است، کتاب های کمک درسی مختلف را تالیف و روانه بازار می کنند.

کتاب های فصل رویش و کتاب های میوه چینی، دو نمونه از مجموعه کتاب های آموزشی و کمک درسی تالیف شده در این انتشارات است.

کتاب های فصل رویش، به صورت مجموعه ای از دروس فارسی، ریاضی و علوم دوره های اول و دوم ابتدایی، تالیف و به بازار کتاب ارائه شده اند.

از دیگر کتاب های این انتشارات به نام، می توان به مجموعه چهار جلدی دفتر مشق کلاس اول اشاره نمود که شامل تمرین و تکرار تمام حروف، صداها و آموزش های موجود در کتاب درسی است.

از سوی دیگر، وجود لغات دارای حروف فارسی موجب آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان پایه اول با حروف و کلمات و گسترش و توسعه دایره واژگان آن ها خواهد شد.

کتب جدول درسی و درس جدولی، از دیگر تالیفات انتشارات صیانت است که با در نظر گرفتن نظر مشاوران و کارشناسان آموزش ابتدایی، دروس پایه های مختلف را در قالب جداول آموزشی برای دانش آموزان ارائه نموده است.

این مسئله و استفاده از این طرح آموزشی موجب سهولت یادگیری دروس توسط دانش آموزان و همچنین سهولت کار خانواده ها برای آموزش آن ها خواهد شد.

انتشارات صیانت با استفاده از کادری مجرب و مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان تالیف کتب درسی پایه های اول تا ششم ابتدایی، همچنین مولفین و اساتید برتر در حوزه های مختلف دانشگاهی، توانسته است کتبی با کیفیت بالا را برای مخاطبین خود در تمام سنین آماده و ارائه نماید.

از دیگر ویژگی های کتب منتشر شده در این مجموعه می توان به توجه و ریز بینی مولفین به تغییرات ایجاد شده در کتاب های درسی اشاره نمود که موجب شده است تا خانواده ها نگرانی بابت به روز بودن اطلاعات کتاب ها نداشته باشند.

کتاب ها

همان گونه که در بخش قبل به آن اشاره شد، کتاب های تالیف شده در انتشارات صیانت، بیشتر در حوزه کتب کمک درسی، مربوط به پایه های پیش دبستانی تا ششم ابتدایی هستند.

مجموعه کتاب های فصل میوه چینی

از آن جا که فصل تابستان و فاصله گرفتن از فضا و محیط درسی، می تواند موجب فراموشی برخی از دروس، به خصوص در پایه های ابتدایی شود، برخی از والدین ترجیح می دهند تا با استفاده از کتاب های کار تابستانی، دروس سال قبل و حتی دروس سال بعد را با فرزندان خود تمرین کنند.

کتاب های کار فصل میوه چینی، یکی از بهترین کتاب های منتخب در حوزه کتب کمک آموزشی تابستانی است که کمک شایانی به  خانواده ها و دانش آموزان در یادگیری و یادآوری دروس نموده است.

کتاب های فصل میوه چینی به صورت مجموعه ای کامل از تمام مباحث و سر فصل های دروس فارسی، ریاضی و علوم، برای پایه های مختلف، چاپ و در بازار کتاب به فروش می رسد.

کتاب های کار:

کتاب های کار منتشر شده در نشر صیانت برای دروس مختلف، برای تمرین و تکرار دروس تدریس شده در مدرسه و فعالیت در منزل همزمان با تدریس آموزگار در کلاس، وسیله کمک آموزشی بسیار مفید در زمینه تقویت درسی فرزندان این سرزمین به شمار می رود.

کتاب های کار ریاضی، کتاب کار علوم، کتاب کار مهارت های خواندن و کتاب کار مهارت های نوشتاری، از مجموعه کتاب های بسیار پر طرفدار و پر فروش انتشارات صیانت به حساب می آیند.

چنانچه فرزند پایه پیش از دبستان نیز دارید، نگران نباشید؛ زیرا این انتشارات با در نظر گرفتن نیاز های آموزشی این پایه تحصیلی،  اقدام به تالیف و ارائه کتاب هایی مناسب این سنین نموده است.

کتاب های ارزشیابی جامع:

یافتن نمونه سوالات امتحانی استاندارد برای امتحانات پایان ترم پایه های مختلف، برای اغلب دانش آموزان و والدین کاری سخت و دشوار است.

گروه مولفین انتشارات صیانت، با جمع آوری سوالات پر تکرار و همچنین ارائه نمونه سوالات درسی منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی توانسته اند گام مهمی در این زمینه و رفع مشکلات خانواده ها بردارند.

کتب ارزشیابی ماهانه، کتاب های ارزشیابی جامع و کتاب های آزمون های درسی تالیف شده برای دروس اصلی را می توان نتیجه ای بسیار کارآمد و مفید از تلاش مجموعه صیانت دانست.

کتب راهنمای حل مسائل:

همان طور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، انتضارات صیانت در زمینه تالیف کتب دانشگاهی و کتب کمک درسی دانشگاه نیز فعالیت داشته و برای رشته ای مختلف، اقدام به تالیف کتب آموزشی نموده است.

کتاب های حل مسائل برای برخی از رشته های پر چالش مانند رشته های مهندسی و حسابداری، یکی از مهمترین محصولات این نشر به نام است.

خرید کتاب های انتشارات صیانت از بانک کتاب دانش لند

آشنایی با کتاب های کمک درسی یک طرف و تهیه و خرید آن از منابع معتبر و با قیمت مناسب، طرف دیگر داستان تهیه این دسته از کتاب ها است.

بانک کتاب دانش لند، یکی از بزرگترین مراجع کتب درسی است که می توان اغلب کتاب های درسی و کمک درسی و آموزشی منتشر شده در انتشارات مختلف را در آن یافت.

تمام کتاب های منتشر شده توسط انتشارات صیانت نیز، به قیمت مناسب در این سایت در دسترس همگان بوده و تمام خانواده ها می توانند، بر حسب نیاز دانش آموز خود، کتب آموزشی و کمک اموزشی پایه های تحصیلی مختلف را از طریق این سایت خریداری نمایند.

ارائه تخفیف برای کتب در زمان های مختلف، یکی از ویژگی های اصلی سایت دانش لند است که کمک بسیار زیادی به اقتصاد خانواده ها به شمار می رود.

بیشتر
دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
16,000تومان151,000تومان

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
16,000تومان151,000تومان