کتاب جامع کنکور

شامل

63

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
3,900تومان540,900تومان

با توجه به سوالات گسترده و مفهومی که در کنکور طراحی می شوند، برای این که بتوانید عملکرد مناسبی داشته باشید و در دانشگاه های دلخواهتان قبول شوید، باید مطالعه عمیق و کافی داشته باشید و مهارت تست زنی خود را تقویت کنید. کتاب کنکور از بهترین منابعی‌ست که شما می توانید برای مطالعه و یادگیری مفاهیم و نکته های مهم درس های تخصصی از آن ها استفاده کنید. انواع کتاب جامع کنکور شامل همه مباحثی می شوند که در کتاب های دهم، کتاب های یازدهم و کتاب های دوازدهم به آن ها پرداخته شده است. شما می توانید خرید کتاب کنکور را با تخفیف ویژه از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های مدنظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب کنکور
یکی از مفید ترین منابع آزمون سراسری بدون شک کتاب کنکور است، داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ می توانند در کتاب های کمک درسی ارائه شده که توسط ناشران معتبر سراسر کشور طراحی و تالیف شده است، مباحث هر درس را به صورت تخصصی و دقیق براساس فصل های کتاب درسی هر پایه مطالعه کنند. مطالب کتاب های کنکور براساس آخرین ویرایش های کتاب های درسی و کنکور قبلی تهیه و تنظیم شده اند و تست های موجود در کتاب ها هم اغلب تالیفی هستند و یا براساس متن کتاب درسی هستند. شما می توانید خرید کتاب کنکور از بانک کتاب دانش لند را با ارسال رایگان انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن بسته خود را دریافت کنید.

خرید کتاب کنکور تجربی
فروشگاه اینترنتی دانش لند یک مجموعه کامل و ارزنده از کتاب جامع کنکور تجربی را از ناشران مطرح کشور مانند انتشارات گاج، انتشارات خیلی سبز، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران و… ارائه داده است و شما می توانید تمامی کتاب های کنکور ۱۴۰۲ این ناشران را با بیش ترین تخفیف و ارسال رایگان از بانک کتاب دانش لند تهیه کنید. انواع کتاب های تست کنکور تجربی، کتاب جمع بندی کنکور تجربی و کتاب های طبقه بندی در فروشگاه دانش لند موجود است و شما می توانید پس از بررسی و تحلیل هرکدام از کتاب ها خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرید. از پرفروش ترین کتاب های کنکور تجربی می توان به زیست جامع خیلی سبز، کنکوریوم VIP تجربی و آی کیو زیست گاج اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور ریاضی
منابع کتاب کنکور ریاضی شامل تست های فراوان تالیفی و نمونه سوالات کنکور سال های اخیر و همچنین سوالات چهارگزینه ای از متن کتاب های دهم، یازدهم و دوازدهم است. از ویژگی کتاب های کنکور می توان به این اشاره کرد که کتاب ها اغلب با توجه به حجم سنگینی که دارند به دو جلد تقسیم شده اند که معمولا جلد اول شامل درسنامه ها و تست می شود و جلد دوم شامل پاسخنامه کامل و تشریحی تست هاست. از محبوب ترین کتاب های کنکور ریاضی می توان به کتاب آی کیو حسابان گاج، کنکوریوم VIP ریاضی، موج آزمون شیمی پایه نشر الگو و کتاب تست شیمی جامع خیلی سبز اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور انسانی
فروشگاه دانش لند بهترین کتاب های کنکور انسانی از ناشران برتر کشور مثل انتشارات خیلی سبز، انتشارات گاج، انتشارات مهروماه نو، انتشارات مشاوران و سایر انتشارات را ارائه می دهد. یکی از مفیدترین و پرطرفدارترین مجموعه کتاب های کنکور، کتاب های کنکور انسانی است که شما می توانید تمامی کتاب های این رشته را پس از بررسی دقیق مشخصات و مطالعه تحلیل های کتاب با تخفیف ویژه و ارسال رایگان از بانک کتاب دانش لند تهیه کنید. از پرفروش ترین کتاب های کنکور انسانی می توان به کتاب علوم و فنون ادبی مشاوران، کتاب فلسفه و منطق کنکور مشاوران، کتاب تست عربی جامع کنکور انسانی خیلی سبز و میکرو جغرافیا کنکور گاج اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور با ۳۰% تخفیف از دانش لند
در حال حاضر خرید کتاب جامع کنکور به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب جامع کنکور رشته تجربی، ریاضی و انسانی را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب جامع کنکور را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر