کتاب خردسال

شامل

8

محصول

ناشر
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
36,000تومان57,000تومان
73,000
22%
56,940
تومان
54,000
20%
43,200
تومان

کودکان و خردسالان در مرحله رشد هستند و بنابراین استعداد خیلی خوبی برای یادگیری موضوعات مختلف دارند. والدین گرامی می توانند با تهیه انواع کتاب و بازی فکری مخصوص کودکان، به رشد مهارت های فکری و تصمیم گیری و منطقی کودکان خود کمک کنند. در فروشگاه دانش لند بهترین کتاب های خردسالان در انواع آموزشی، شعر و داستان، رنگ آمیزی، کتاب های زبان انگلیسی، آموزش های مقدماتی برای ورود به مدرسه و سایر انواع کتاب و بازی ارائه شده است. شما می توانید با جستجو در محصولات سایت، انواع کتاب خردسال را با قیمت مناسب و تحویل سریع، تهیه نمایید.

کتاب خردسال
کودکان و خردسالان تا قبل از ورود به مدرسه، استعداد بسیار خوبی برای یادگیری دارند. والدین محترم می توانند با تهیه انواع کتاب خردسال متناسب با سن فرزندان خود، مهارت های فکری بچه ها را تقویت کنند. انواع کتاب داستان و شعر آموزنده اثر بهترین مؤلفان کتاب کودک برای رده های سنی مختلف در سایت دانش لند موجود هستند. داستان ها و شعرهای کودکانه به همراه تصویرگری بسیار جذاب و خلاقانه، توجه کودکان را جلب می کنند. منابع محتوای آموزشی مخصوص آماده سازی بچه ها برای مدرسه نیز ارائه شده است. کتاب های مخصوص قبل از پیش دبستانی برای کودکان زیر شش سال ارائه شده اند که شامل تمرین های خیلی ساده برای یادگیری شیوه نوشتن، حساب و آشنایی با موضوعات ساده و پایه علوم می شوند. انواع کتاب خردسال مخصوص رنگ آمیزی و نقاشی نیز در فروشگاه موجود هستند که برای تقویت قدرت های بصری، کنترل و هماهنگی دست و چشم و خلاقیت کودکان بسیار مفید خواهند بود. علاقه مندان می توانند کتاب های آموزش زبان انگلیسی پایه نیز تهیه نمایند و موضوعات بسیار ساده و اساسی مانند حروف انگلیسی را به فرزندان دلبند خود آموزش بدهند.
کتاب شعر و قصه خردسالان
انواع کتاب های شعر و قصه مخصوص خردسالان و کودکان در فروشگاه دانش لند موجود هستند. مجموعه های داستانی مختلف با قصه ها و شعرهای آموزنده از بهترین نویسندگان کتاب کودک ارائه شده اند. از جمله نقاط مجموعه های کتاب خردسال می توان به داستان ها و شعرهای خلاقانه، آموزنده، تصاویر بسیار زیبا و جذاب، رنگ بندی های شاد و زنده و جنس عالی کتاب ها اشاره کرد که با قیمت بسیار مناسب، قابل تهیه هستند.
کتاب رنگ آمیزی خردسالان
رنگ آمیزی و نقاشی، روش بسیار عالی برای تقویت مهارت های هنری و خلاقیت کودکان به شمار می آیند. انواع کتاب خردسال مخصوص رنگ آمیزی در فروشگاه ارائه شده اند که دارای تصاویر بسیار زیبا هستند. کاغذ مورد استفاده در انواع کتاب رنگ آمیزی، جنس مقاومی دارند و کودکان می توانند با استفاده از وسایل رنگ آمیزی مانند مدادرنگی، تصاویر کتاب ها را به دلخواه رنگ آمیزی کنند و خلاقیت خود را به کار بگیرند.
کتاب آموزشی خردسالان
انواع آموزشی کتاب خردسال برای سنین پیش از ورود به مدرسه در فروشگاه سایت ارائه شده اند. والدین گرامی و مربیان مهد که علاقه مند به تقویت پایه علمی کودکان خردسال باشند، می توانند با تهیه انواع کتاب آموزشی مخصوص خردسالان، روی مهارت های فکری و نوشتاری و تمرکز بچه ها کار کنند.  

رده های سنی کتاب خردسالان
انواع کتاب خردسال برای رده های سنی مختلف در سایت دانش لند ارائه شده اند. شما می توانید با جستجو در بین محصولات فروشگاه، کتاب های متناسب با سن کودکان خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید.

انتشارات کتاب خردسال
برترین انتشارات کتاب های کودکان و نوجوانان کشور که در زمینه کتاب خردسال نیز فعالیت دارند، مجموعه های مختلفی از کتاب های آموزشی و شعر و داستان برای کودکان و خردسالان ارائه داده اند. انتشارات مشهور و محبوبی مانند خیلی سبز و گاج، کتاب های مخصوص آموزش خردسالان قبل از ورود به مدرسه ارائه داده اند که والدین و مربیان عزیز می توانند با استفاده از آنها، به تقویت مهارت های علمی و فکری کودکان بپردازند.

قیمت کتاب خردسال
انواع کتاب خردسال با قیمت مناسب در فروشگاه دانش لند موجود هستند.

کتاب انگلیسی خردسال
انواع کتاب خردسال مخصوص آموزش اصول و پایه زبان انگلیسی، از جمله حروف و کلمات و جملات بسیار ساده در فروشگاه موجود هستند.

کتاب آموزشی خردسالان
برای تهیه کتاب های آموزشی مخصوص خردسالان می توانید در فروشگاه سایت جستجو نمایید و کتاب های آموزشی موردنظر خود را تهیه کنید.

کتاب تمرین خردسالان
انواع کتاب خردسال برای تمرین نوشتن، نقاشی، خلاقیت، زبان انگلیسی، ریاضی و علوم در فروشگاه دانش لند موجود هستند.

کتاب داستان انگلیسی خردسال
داستان، بهترین روش برای آموزش زبان های جدید به بچه ها به شمار می رود. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت، بهترین کتاب های داستان انگلیسی مخصوص خردسالان را تهیه نمایید.

خرید کتاب خردسال از فروشگاه دانش لند
شما می توانید همین حالا برای سفارش و خرید کتاب خردسال، به فروشگاه سایت مراجعه نمایید. کتاب های مختلف خردسالان با قیمت عالی و تحویل سریع، قابل تهیه هستند.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر