کتاب کمک درسی یازدهم

شامل

491

محصول

دسته بندی
ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان706,000تومان

این روزها و با گسترش بازار کتاب کمک درسی یازدهم و ناشرانی که برای درس های مختلف انواع کتاب کمک درسی یازدهم را چاپ می کنند، همیشه دغدغه دانش آموزان این بوده که چگونه می توان بهترین کتاب کمک درسی یازدهم را انتخاب کرد؟ همان طور که می دانید پایه یازدهم آغاز چالش های پر پیچ و خم کنکور سراسری و بالا رفتن ضربان قلب دانش آموزان است! دانش آموزانی که از پایه های دهم و یازدهم به فکر خرید کتاب کمک درسی بوده اند و با استفاده از درسنامه و کتاب تست یازدهم پایه های خود را قوی تر کرده اند، به مراتب راهی آسان تر نسبت به دیگر داوطلبان کنکور خواهند داشت.

همان طور که بالا هم گفتیم، خودتان بهتر از هرکس دیگه می دانید که رقابت در کنکور سراسری چقدر نزدیک است و خرید کتاب کمک درسی یازدهم تا چه میزان اهمیت دارد. ما پیشنهاد می کنیم تا حد امکان سعی کنید در این سال یادگیری و مرور دروس را با استفاده از انواع کتاب کمک درسی یازدهم انجام دهید و برای دروس تخصصی از کتاب تست یازدهم استفاده کنید تا برای سال دوازدهم و درنهایت جلسه کنکور به نهایت آمادگی برسید.

پایه های دهم و یازدهم از این نظر که دانش آموزان برای نخستین بار با کتاب هایی رو به رو می شوند که همگی مهم هستند و همه شان می توانند در سرنوشتشان تاثیرگذار باشند رو به رو می شوند. در این مقاله در بانک کتاب دانش لند قصد داریم انواع کتاب کمک درسی یازدهم که شامل کتاب تست یازدهم، کتاب سوالات تشریحی یازدهم، کتاب گام به گام و… می شوند را بررسی کنیم. شما همچنین می توانید پس از مطالعه این مطلب خرید کتاب کمک درسی یازدهم با تخفیف ویژه و ارسال سریع را از دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن بسته خود را درب منزل تحویل بگیرید.
انواع کتاب کمک درسی یازدهم
همان طور که می دانید کتاب های کمک درسی انواع زیادی دارند و برای استفاده بهتر از این منابع آموزشی، بهتر است یک درک نسبی از موقعیت تحصیلی و جایی که الان هستید داشته باشید و سطح علمی خود را در نظر بگیرید و بعد تصمیم بگیرید؛ این مسائل به شما کمک می کنند تا هدفتان از خرید کتاب کمک درسی یازدهم مشخص شود و بهترین انتخاب را داشته باشید.

در حال حاضر ناشران معتبر کمک آموزشی مانند انتشارات خیلی سبز، انتشارات گاج، انتشارات مبتکران، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو و… اقدام به طراحی و چاپ انواع کتاب کمک درسی یازدهم کرده اند و شما با انبوعی از کتاب های تست پایه یازدهم، کتاب های کار پایه یازدهم و کتاب های گام به گام این پایه رو به رو خواهید شد که شاید شما را گیج کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا کتاب کمک درسی پایه یازدهم را بررسی کنیم و قدم به قدم کتاب های مناسبتان را «باهم!» گلچین کنیم.
کتاب های تست پایه یازدهم
بدون شک و تردید کتاب های تست پایه یازدهم جز کتاب هایی هستند که هر دانش آموز پایه یازدهمی باید حداقل ۴-۵ تا از آن ها داخل خانه اش داشته باشد! تست زنی و تست که جز رکن اصلی کنکور سراسری است اهمیت فوق العاده بالایی دارد و خرید کتاب تست یازدهم می تواند تاثیر بسیاری بر نتیجه کنکورتان داشته باشد.

کتاب های تشریحی پایه یازدهم
انتخاب و خرید کتاب سوالات تشریحی یازدهم برای تمرین و موفقیت در آزمون های ترم اول و دوم اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی یازدهم از ناشرین معتبر را، از بانک کتاب اینترنتی دانش لند با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

کتاب های گام به گام پایه یازدهم
یکی از انتخاب های سخت و تصمیماتی حساسی که در پایه یازدهم بگیرید، انتخاب بهترین کتاب گام به گام یازدهم است؛ ناشرین معتبری مثل انتشارات کاگو، انتشارات منتشران و انتشارات مهروماه نو اقدام به چاپ گام به گام پایه یازدهم کرده اند که تفاوت زیادی از نظر سطح آموزشی ندارند و شما باید پس از بررسی هرکدام از حل المسائل های یازدهم، آن را خریداری کنید.

کتاب های کار پایه یازدهم
کتاب های کار یکی از قدیمی ترین مجموعه کتاب های کمک درسی بوده اند و سابقه درخشانشان، به خوبی از اهمیت خرید کتاب کار یازدهم سخن می گوید. رویکرد کلی کتاب های کار این گونه است که دانش آموزان می توانند در طول سال تحصیلی برای حل تمرینات مشابه کتاب درسی و همگام با آموزش های استادشان استفاده کنند. هسته اصلی کتاب های کار سوالات تشریحی متعدد بدون پاسخ نامه است. از بهترین کتاب های کار یازدهم می توان به کتاب کار عربی یازدهم خیلی سبز و کتاب کار شیمی یازدهم گاج اشاره کرد.

کتاب کمک درسی یازدهم تجربی خیلی سبز
بدون شک یکی از ناشرانی که رویه آموزشی فوق العاده خوبی در چاپ کتاب کمک درسی دارد، انتشارات خیلی سبز است. محتوای کتاب کمک درسی یازدهم تجربی خیلی سبز خودمانی نگارش شده و با تفکر آموزش ساده و قابل فهم طراحی شده است. از بهترین کتاب های یازدهم تجربی خیلی سبز می توان به کتاب تست زیست شناسی یازدهم خیلی سبز و کتاب تست زبان انگلیسی یازدهم کیاسالار اشاره کرد که در سال های گذشته بین دانش آموزان بسیار محبوب بوده است.

کتاب کمک درسی فارسی یازدهم
با توجه به گستردگی مطالب کتاب فارسی یازدهم، منبعی برای ادبیات فارسی یازدهم مناسب است که هر ۴ مبحث «قرابت معنایی، آرایه های ادبی، املا لغت و تاریخ ادبیات و زبان فارسی» را به طور کامل پوشش دهد تا نیاز به منبع دیگری نداشته باشید. بنابراین بهتر است انتخاب بهترین کتاب کمک درسی فارسی یازدهم را با دقت بیش تر و بین کتاب های تست فارسی یازدهم خیلی سبز، تست فارسی یازدهم الگو و فارسی یازدهم طالب تبار انجام دهید که طرفداران بیش تری دارد.

خرید کتاب کمک درسی یازدهم
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی یازدهم به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی یازدهم را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی یازدهم را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی یازدهم
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی یازدهم و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
ناشر