کتاب کمک درسی هشتم

شامل

236

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
5,100تومان435,100تومان
370,000
25%
277,500
تومان

از آن جایی که دروس در سال هشتم نسبت به سال های قبل کمی مشکل تر می شوند، در قدم اول بهتر است با انواع کتاب کمک درسی هشتم آشنا شوید؛ برای مثال خرید کتاب کار علوم هشتم یکی از واجبات موفقیت در پایه هشتم هستند. به ترتیب درس های ریاضی، علوم و زبان انگلیسی از جمله مهم ترین دروس این پایه تحصیلی هستند که می توانند شما را با چالش رو به رو کنند. به طور کلی پایه هشتم و نهم به طور مشترک دوران مهمی هستند و نقش زیادی در یادگیری و تقویت سطح علمی دانش آموزان دارند. دانش آموزان می توانند با یادگیری عمیق و مفهومی مطالب کتاب درسی و تمرین با بهترین کتاب های کمک درسی هشتم سطح علمی خود را بالا ببرند و عملکرد خوبی در امتحانات داشته باشند.

انواع کتاب های کمک درسی هشتم
به طور کلی منابع کتاب کمک درسی هشتم مباحث مختلف همه کتاب های درسی را در بر می گیرند. مطالب درسی در قالب درسنامه های نکته دار و مختصر و مفید ارائه شده اند تا دانش آموز علاوه بر مطالعه پربازده و اصولی، بتواند هنگام مرور و دوره نیز به درسنامه ها مراجعه نماید. کتاب های کمک درسی جامع هشتم تمامی نکته های پراهمیت کتاب های درسی را به همراه نمونه سوالات و تمرین های کامل و جامع به همراه دارند. انواع کتاب های کمک درسی هشتم شامل انواع کتاب های کمک آموزشی، کتاب های کار، کتاب تست و کتاب های کمک درسی تیزهوشان هشتم می شوند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی هشتم با تخفیف ویژه و ارسال سریع را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید.

کتاب کار علوم هشتم
برای مطالعه کتاب درسی هشتم یادتان باشد که انتخاب کتاب کمک درسی علوم هشتم اهمیت زیادی دارد. شما باید تمام مطالب کتاب را که شامل متن درس، فکر کنیدها و آزمایش کنیدهاست را با دقت مطالعه کنید و با استفاده از کتاب کمک درسی مطالعه، دانسته های خود را تقویت کنید. اگر جز دانش آموزان سطح بالا هستید و به دنبال بهترین کتاب علوم تیزهوشان هشتم هستید، ما به شما خرید کتاب مرشد علوم تیزهوشان هشتم مبتکران را توصیه می کنیم. این کتاب دارای سوالات چهارگزینه ای مطابق با تمام فصل های کتاب درسی علوم هشتم طراحی شده و سوال ها از سطح آسان به دشوار طبقه بندی شده اند. در تالیف این کتاب از سوالات آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، مدارس ممتاز، آزمون های سمپاد و المپیادها استفاده شده است.

کتاب تیزهوشان هشتم
دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان و آمادگی برای پایه نهم را دارند می توانند با خرید کتاب های تیزهوشان هشتم مختلف که توسط ناشرین معتبر کشور چاپ و منتشر شده است، سطح علمی خود را تقویت کنند و با انواع تیپ های سوالاتی که در آزمون ورودی مدارس برتر مطرح می شوند، آشنایی پیدا کنند. از جمله ناشران معتبری که بهترین کتاب های تیزهوشان هشتم را منتشر کرده اند می توان به انتشارات مبتکران و انتشارات خیلی سبز اشاره کرد.

کتاب گام به گام هشتم
یکی از کامل ترین کتاب های کمک درسی هشتم بدون شک کتاب های گام به گام هشتم است. انواع کتاب های گام به گام توسط ناشرین معتبر به چاپ رسیده اند که از پرفروش ترین های آن می توان به دروس طلایی هشتم و درس یار هشتم منتشران اشاره کرد. دانش آموزان و معلمان می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها به کتاب های گام به گام مراجعه کنند. در پاسخ نامه کتاب گام به گام هشتم، نکته های به کار رفته در تمرین های کتاب به طور کامل شرح داده شده اند.

نمونه سوالات امتحانی هشتم
نمونه سوالات امتحانی هشتم بهترین گزینه برای دانش آموزانی‌ست که می خواهند در امتحانات نوبت اول و نوبت دوم نمره ۲۰ بگیرند. این کتاب یکی از بهترین منابعی هستند که در شب های امتحان به کمک شما می آیند و با استفاده از نمونه سوالات متعدد که به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی هستند، مسیر موفقیت شما را هموار می کنند. شما می توانید خرید کتاب های شب امتحان هشتم خیلی سبز و جزوه امتحانی اسفندیار هشتم را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب کار هشتم
کتاب های کار یکی از قدیمی ترین مجموعه های کتاب کمک درسی است که ویژه استفاده در طول تحصیلی برای تقویت سطح دانش آموزان طراحی شده است. این کتاب ها که فاقد پاسخنامه تشریحی هستند، سوالات متعددی از متن کتاب های درسی را در خود جا داده اند تا دانش آموزان مطالب را به صورت عمیق و مفهومی یاد بگیرند.

کتاب تست هشتم
با توجه به اهمیت تست زنی امروزه به دانش آموزان عزیز توصیه می کنیم که از همین ابتدای دوره متوسط اول به فکر یادگیری و تقویت مهارت های تست زنی باشند. از همین رو، ناشرین معتبر کمک آموزشی کتاب های تست را ویژه دانش آموزان پایه هشتم طراحی کرده اند که بر این ویژگی تمرکز دارد.

ناشران کتاب های کمک درسی هشتم
ناشرین معتبر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، گاج، مهروماه، منتشران و… انواع کتاب کمک درسی هشتم را در سبک های مختلف جامع، کار و تمرین و تست و کتاب های ویژه تیزهوشان ارائه داده اند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی هشتم را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از بانک کتاب دانش لند انجام دهید.

کتاب کمک درسی هشتم خیلی سبز
انتشارات خیلی سبز به عنوان یکی از نوآورانه ترین ناشرین کشور که کتاب های پرفروش و محبوبی را برای پایه های مختلف ارائه داده است، برای پایه هشتم سری کتاب های کار خیلی سبز، کتاب های تیزهوشان خیلی سبز، کتاب های شب امتحان خیلی سبز و کتاب های پیشتاز خیلی سبز را ارائه داده است. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی هشتم خیلی سبز را از بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی این انتشارات با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

کتاب کمک درسی هشتم مبتکران
انتشارات مبتکران یکی از پرسابقه ترین ناشرین کمک آموزشی کشور است که به چاپ کتاب های تیزهوشان معروف است. شما عزیزان می توانید خرید کتاب های انتشارات مبتکران را در بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی این انتشارات انجام دهید. از پرفروش ترین کتاب های مبتکران در پایه هشتم می توان به رشادت ریاضی هشتم، فارسی هشتم طالب تبار و مرشد علوم هشتم اشاره کرد.

خرید کتاب کمک درسی هشتم
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی هشتم به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی هشتم را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی هشتم را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر