کتاب کمک درسی نهم

شامل

316

محصول

ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
5,100تومان645,100تومان
450,000
20%
360,000
تومان

دانش آموزان در پایه نهم خود را برای ورود به دوره متوسط دوم و انتخاب یکی از زیرگروه های رشته نظری، فنی و حرفه ای و کارودانش آماده می کنند. دانش آموزی که قصد دارد در رشته مورد نظر خود تحصیل کند و به موفقیت برسد باید سطح علمی و دانش خود را در زمینه های مورد نظر بالاتر ببرد تا در آزمون های پیش رو و به ویژه کنکور خوب عمل کند. به طور کلی کتاب های درسی به تنهایی نمی توانند پاسخ نیازهای دانش آموزان پایه نهمی را بدهند و به همین دلیل خرید کتاب کمک درسی نهم یکی از کلیدی ترین اقدامات برای موفقیت دانش آموزمان است.
با توجه به اهمیت پایه نهم در مقطع اول متوسط، انواع کتاب کمک درسی نهم برای دانش آموزان این پایه توسط ناشرین معتبر کشور چاپ و روانه بازار شده است اما انتخاب بهترین کتاب های کمک درسی نهم که با هدف تقویت مهارت های دانش آموزان و بالابردن سطح علمی آن ها نگارش شده اند ممکن است کمی پیچیده باشد، از نمونه سوالات کتاب 31 استان نهم گرفته تا کتاب دروس طلایی نهم کتاب هایی هستند که بهتر است در کنار کتاب های درسی به عنوان مکمل استفاده شوند.

انواع کتاب های کمک درسی نهم
همان طور که بالاتر هم گفتیم، کتاب کمک درسی نهم شامل انواع کتاب های کمک آموزشی مانند کتاب کار نهم، کتاب تست نهم، دروس طلایی نهم و کتاب های تیزهوشان نهم می شوند. دانش آموزان کلاس نهمی می توانند با توجه به نیازهای خود خرید بهترین کتاب های کمک درسی نهم را انجام دهند. این کتاب ها از ناشران معتبر سراسر کشور که شامل انتشارات خیلی سبز، انتشارات گاج، انتشارات مهروماه، انتشارات مبتکران و… می شوند چاپ شده است و براساس آخرین تغییرات کتاب درسی روانه‌ی بازار شده است.

کتاب کار ریاضی نهم
انواع کتاب کار ریاضی نهم انواع سول و تمرین های درسی کتاب ریاضی نهم را با درجه آسانی تا سختی شامل می شود. این کتاب ها همان طور که از نامشان مشخص است ویژه کار در کلاس و خانه طراحی شده اند و فاقد پاسخ نامه هستند. از بهترین کتاب های کار ریاضی نهم می توان به کتاب کار ریاضی نهم خیلی سبز و کتاب کار و تمرین ریاضی نهم مبتکران اشاره کرد.

کتاب تیزهوشان نهم
دانش آموزان با استعدادی که قصد دارند برای دوره متوسط دوم وارد مدارس برتر نمونه دولتی و تیزهوشان شوند؛ از کتاب تیزهوشان نهم استفاده می کنند. این کتاب ها که در بردارنده مطالبی گسترده تر از سطح کتاب درسی هستند با هدف تقویت و آماده سازی دانش آموزان برای آزمون ورودی سمپاد طراحی شده اند و حاوی نمونه سوالات آزمون های سال های اخیر تیزهوشان به همراه تست های تالیفی خلاقانه هستند.

کتاب گام به گام نهم
یکی از پرکاربردترین کتاب های کمک درسی پایه نهم که دانش آموزان با استفاده از آن می توانند به پاسخ همه سوالات و فعالیت های کتاب های درسی دسترسی داشته باشند کتاب گام به گام نهم است. شما می توانید با خرید درس پک مهروماه یا دروس طلایی کاگو به این پاسخ ها دسترسی داشته باشید و برای کنترل صحیح بودن پاسخ هایی که به سوالات داده اند، از آن استفاده کنند.

نمونه سوالات امتحانی نهم
کتاب ها یا جزوه هایی که دارای نمونه سوالات امتحانی نهم هستند همواره یکی از بهترین منابع برای آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در امتحان های ترم اول و امتحانات نهایی خرداد ماه بوده است. سوالات در سطح استاندارد طرح شده اند و معمولا از سوالات امتحانات نهایی سال های قبل در آن استفاده شده است. همچنین یکی از ویژگی این کتاب ها این است که به همراه پاسخ نامه تشریحی و درسنامه های کم حجم ارائه می شوند. شما می توانید خرید کتاب های شب امتحان نهم خیلی سبز را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از بانک کتاب اینترنتی دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن بسته خود را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب کار نهم
به طور کلی کتاب های کار به این معروف هستند که دارای سوال های تشریحی متعدد و فاقد درسنامه و پاسخ نامه هستند. این کتاب ها طوری طراحی شده اند تا تمامی دانش آموزان با هر طرح علمی بتوانند از آن استفاده کنند. یکی دیگر از مزیت های کتاب های کار این است که برای درس های مختلف از جمله علوم، ریاضی، فارسی، عربی، پیام های آسمان، زبان انگلیسی و غیره به چاپ رسیده اند.

کتاب تست نهم
بدون شک یکی از کلیدی ترین عوامل موفقیت در پایه نهم، تقویت مهارت تست زنی است. در این پایه دانش آموزان با آزمون هایی از جمله امتحان ورودی تیزهوشان، آزمون های هدایت تحصیلی و در سال های آینده با کوییزهای تستی کلاسی و درنهایت کنکور سراسری رو به رو می شوند و به همین دلیل خرید انواع کتاب تست نهم می تواند منجر به آشنایی دانش آموزان با شیوه تست زنی، نکته های ریز و درشت و انواع تیپ سوالات شود.

ناشران کتاب های کمک درسی نهم
ناشرین معتبر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، گاج، مهروماه، منتشران و… انواع کتاب کمک درسی نهم را در سبک های مختلف جامع، کار و تمرین و تست و کتاب های ویژه تیزهوشان ارائه داده اند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی نهم را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از بانک کتاب دانش لند انجام دهید.

کتاب کمک درسی نهم خیلی سبز
انتشارات خیلی سبز به عنوان یکی از نوآورانه ترین ناشرین کشور که کتاب های پرفروش و محبوبی را برای پایه های مختلف ارائه داده است، برای پایه نهم سری کتاب های کار خیلی سبز، کتاب های تیزهوشان خیلی سبز، کتاب های شب امتحان خیلی سبز و کتاب های پیشتاز خیلی سبز را ارائه داده است. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی نهم خیلی سبز را از بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی این انتشارات با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

خرید کتاب کمک درسی نهم
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی نهم به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی نهم را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی نهم را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

ناشر