کتاب کمک درسی دوازدهم

شامل

515

محصول

دسته بندی
ناشر
سری کتاب
گروه درسی
سال چاپ
اندازه
قیمت - slider
0تومان1,006,000تومان

همان طور که می دانید در سیستم آموزشی فعلی کشور، برخی از پایه ها اهمیت بیش تری دارند؛ برای مثال پایه نهم به دلیل انتخاب رشته و پایه دوازدهم به دلیل آماده شدن دانش آموزان برای شرکت در کنکور سراسری از اهمیت بالایی برخوردار است. درحال حاضر بسیاری از دانش آموزان در پایه دوازدهم فقط به کنکور فکر می کند و با خرید انواع کتاب کمک درسی دوازدهم تلاش می کنند تا مطالب هر سه پایه را در مدت زمان مانده تا کنکور جمع بندی کنند.

یکی از کامل ترین منابع برای موفقیت در کنکور سراسری، کتاب کمک درسی است و شما می توانید با خرید کتاب کمک درسی دوازدهم مهارت های مختلف خود را افزایش دهید. به طور کلی کتاب کمک درسی دوازدهم انواع مختلفی دارد؛ از کتاب های تست و تشریحی گرفته تا کتاب های درسنامه و جمع بندی که توسط انتشارات معتبری مانند انتشارات خیلی سبز، انتشارات گاج، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو و.. منتشر شده اند.
انواع کتاب کمک درسی دوازدهم
به طور کلی کتاب های کمک آموزشی رویکردی آموزش بخش برای پرداختن عمیق به مطالب کتاب درسی دارند اما به یاد داشته باشید که خرید کتاب کمک درسی دوازدهم تازه شروع راه موفقیت در کنکور است! شما دانش آموزان عزیز باید با تسلط بر مباحث دروسی که ضریب بالاتری دارند و همچنین حل تست های پرچالش خود را برای جلسه کنکور سراسری آماده کنید.

کتاب های کمک درسی پایه دوازدهم انواع مختلفی دارند و با توجه به حساسیت بالایی که این پایه دارد، توصیه می کنیم پس از مشاهده و بررسی توضیحات انواع کتاب کمک درسی دوازدهم منابع خود را از بانک کتاب دانش لند خریداری کنید. انواع کتاب های کمک درسی دوازدهم در کتاب های درسنامه، تست، جمع بندی، امتحانی، گام به گام و… خلاصه می شوند.
کتاب های تست پایه دوازدهم
هر کنکوری می داند که حل تست و بالا بردن مهارت تست زنی چقدر در پایه دوازدهم حائز اهمیت است. شما می توانید با خرید کتاب تست پایه دوازدهم خود را برای کنکور سراسری پیش رو آماده کنید. از پرفروش ترین کتاب های تست پایه دوازدهم می توانیم به کتاب تست شیمی دوازدهم خیلی سبز، کتاب تست شیمی دوازدهم جلد اول مبتکران و کتاب تست زیست شناسی دوازدهم خیلی سبز اشاره کنیم.

کتاب های کار پایه دوازدهم
کتاب های کار همان طور که از نامشان مشخص است، برای استفاده در طول سال تحصیلی طراحی شده اند و یکی از قدیمی ترین مجموعه های کتاب کمک درسی هستند. شما می توانید با خرید کتاب کار پایه دوازدهم از بانک کتاب دانش لند می توانید خود را برای آزمون های کلاسی و امتحانات ترم اول و دوم آماده کنید. هسته اصلی کتاب های کار نمونه سوالات متعدد بدون پاسخ نامه است.

کتاب های تشریحی پایه دوازدهم
انتخاب و خرید کتاب سوالات تشریحی دوازدهم برای تمرین و موفقیت در آزمون های ترم اول و دوم اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی دوازدهم از ناشرین معتبر را، از بانک کتاب اینترنتی دانش لند با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

کتاب های گام به گام پایه دوازدهم
خرید کتاب گام به گام پایه دوازدهم، یکی از تصمیم های مثبتی است که می توانید در طول سال تحصیلی دوازدهم خود بگیرید! با توجه به درگیری هایی که در طول سال با انواع کتاب کمک درسی پایه دوازدهم دارید، توصیه می کنیم در کنار کتاب هایتان، یک کتاب گام به گام پایه دوازدهم هم قرار بدهید تا به راحتی به پاسخ سوال های کتاب درسی دسترسی داشته باشید.

کتاب کمک درسی ریاضی دوازدهم
پیشنهاد ما این است که اگر پایه قوی در درس ریاضیات تجربی دوازدهم ندارید، از کتاب هایی استفاده کنید که درسنامه های کامل و روانی دارند؛ کتاب شگفت انگیز ریاضی دوازدهم خیلی سبز یکی از بهترین منابع ریاضی دوازدهم تجربی انتشارات خیلی سبز است که دارای درسنامه های کامل و آموزشی به همراه تست های تالیفی و کنکوری به همراه پاسخ نامه تشریحی است. شما می توانید خرید کتاب شگفت انگیز ریاضی دوازدهم خیلی سبز از بانک کتاب دانش لند را با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

کتاب کمک درسی ریاضی دوازدهم انسانی
ریاضی و آمار پایه دوازدهم یکی از آن دروس های حساس است که انتخاب بهترین کتابش نیاز به دقت بیش تری دارد. برای مثال کتاب هدف دار ریاضی و آمار دوازدهم مشاوران برای دانش آموزان سطح پایین مناسب است چراکه مطالب را از صفر بیان می کند و هیچ بخشی را از قلم ننداخته است. از آن طرف کتاب تست ریاضی و آمار دوازدهم خیلی سبز هم یکی از کتاب های کمک درسی ریاضی دوازدهم انسانی است که محبوبیت زیادی بین دانش آموزان انسانی دارد.

خرید کتاب کمک درسی دوازدهم
در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی دوازدهم به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است. هنگام خرید کتاب از بانک کتاب دانش لند شما می توانید انواع کتاب کمک درسی دوازدهم را به همراه مشخصات و توضیحات کامل آن مشاهده کنید و یک مقایسه کارساز داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن و مطمئن با تکیه بر نظرات و امتیازات شما کاربران گرامی بهترین کتاب کمک درسی دوازدهم را ارائه دهیم تا شما از خرید خود راضی باشید.

قیمت کتاب کمک درسی دوازدهم
فروشگاه اینترنتی دانش لند با داشتن سابقه چند ساله در امر فروش کتاب های کمک درسی به عنوان نماینده رسمی ناشران معتبر سراسر کشور از جمله انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه نو، انتشارات نشر الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات قلم چی و… معرفی شده است. شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی دوازدهم و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
ناشر