انتشارات دانش آفرین

دانش آفرین

دارای 71 محصول در دانش لند

انتشارات دانش آفرین یکی از معدود انتشاراتی است که در کنار تالیف و نشر کتاب های آموزشی و کمک درسی، کتاب هایی از ادبیات سایر کشور های دنیا را نیز در قالب داستان، منتشر می کند.

مولفین و مترجمین فعال در این موسسه، همواره در تلاش برای ارائه مباحث به روز و جدید در امور آموزشی و همچنین ترجمه و انتشار داستان های روز دنیا برای علاقمندان به ادبیات جهان هستند.

انتشارات دانش آفرین در طول سال های فعالیت خود، با اارئه کتاب های آموزشی و کتاب های کمک درسی برای پایه های مختلف تحصیلی توانست جایگاه خود را در میان مشتریانش کتاب تثبیت کند.

ارائه انواع فلش کارت های آموزشی نیز یکی دیگر از خدماتی بود که این موسسه برای فهم بهتر و بیشتر دروس توسط دانش آموزان انجام داد.

معرفی کتاب های انتشارات دانش آفرین

تجربه نویسندگان و مشاورین فعال در حوزه آموزش کودکان و نوجوانان در کنار تجربه تدریس دروس مختلف، موجب شد تا یک گروه تالیف قوی در موسسه دانش آفرین گرد هم آیند و انواع کتاب های مورد نیاز برای سنین مختلف را به بازار ارائه کنند.

در کنار تالیف کتب درسی و آموزشی، علاقه نوجوانان و اقشار مختلف جامعه به داستان های جوامع دیگر و استقبال از ادبیات شرق اسیا، این گروه را بر آن داشت تا داستان های نوشته شده توسط نویسندگان آسیای شرقی نظیر ژاپن و کره را به زبان فارسی ترجمه کرده و به بازار ارائه نمایند.

در کنار این مجموعه متنوع از کتاب های مختلف، کتاب های انگیزشی و کتاب های روانشناسی مربوط به امور تحصیلی را نیز می توان به کارنامه درخشان انتشارات دانش آفرین اضافه نمود.

تالیف کتاب هایی در زمینه روش های تدریس و ارائه روش های روانشناختی جهت رفع برخی مشکلات یادگیری در کودکان، برای معلمان و اولیا، از شاخص ترین کار های انجام شده توسط گروه نویسندگان انتشارات دانش آفرین بوده است.

در ادامه به بررسی برخی از کتاب ها و انتشارات این موسسه خواهیم پرداخت.

بررسی کتاب های انتشارات دانش آفرین

محصولات انتشارات دانش آفرین را باید در چند دسته مورد بررسی قرار داد:

  • کتاب های آموزشی
  • ادبیات ژاپن
  • ادبیات کره جنوبی
  • نرم افزار های آموزشی

کتاب های آموزشی

انتشارات دانش آفرین، کتاب های آموزشی خود را در چند دسته تالیف و ارائه می کند.

کتاب های راهنمای معلم: در طول چند سال اخیر، شاهد ایجاد تغییرات سالانه در محتوای کتاب های درسی بوده ایم.

این تغییرات گاه برای معلمان نیز مشکل ساز است زیرا هر بار روش تدریس نیز بر اساس نوع تغییر ایجاد شده در درس، ممکن است عوض شود. بر همین اساس تمرینات و آزمون های هر مبحث نیز باید در راستای تغییرات ایجاد شده برای دانش آموزان ارائه شوند.

این موضوع سبب شد تا انتشارات دانش آفرین، نسبت به تالیف کتاب های معلم یار اقدام نموده و در مورد روش های تدریس دروس مختلف، نحوه برخورد با مشکلات یادگیری دانش آموزان در این کتاب ها توضیحاتی ارائه نماید.

وجود مشاورین زبده و حرفه ای در مجموعه مولفین انتشارات دانش آفرین، موجب شده است تا راهکارهای علمی و عملی برای رفع مشکلات یادگیری و همچنین مشکلات آموزشی دانش آموزان در این کتاب ها ارائه شود.

کتاب های کار

می دانیم که بیشترین مشکل دانش آموزان در یادگیری مفاهیم ریاضی و یادگیری اصولی فارسی و یادگیری شکل صحیح لغات است. از سوی دیگر بخش اعظم و حتی اصلی ترین مراحله یادگیری این دروس، به عنوان دروس پایه برای پایه های تحصیلی بالاتر، دوران ابتدایی است. از همین رو، انتشارات دانش آفرین اقدام به تالیف و چاپ کتاب های کار ریاضی، نگارش و انشا برای پایه های اول تا ششم ابتدایی نموده است.

حتی برای یادگیری بهتر و آمادگی دانش آموزان برای ورود به پایه بعدی و مرور دروس پایه قبل، کتاب های تمرین تابستانی را برای پایه های اول تا پنجم ابتدایی ارائه نموده است.

مجموعه کتاب های رشد ریاضی، برای مرور و تمرین مباحث ریاضی و کتاب های باز هم می توانم و همراه آفتاب، برای تکرار و تمرین دروس در فصل تابستان، در انتشارات دانش آفرین، طراحی و تالیف شده اند.

ادبیات ژاپن و ادبیات کره جنوبی

فرهنگ و آداب و رسوم کشور های آسیای شرقی، برای بسیاری از مردم و به ویژه مردم ایران جذابیت خاصی دارد. شاید برخی قرابت های فرهنگی میان فرهنگ ایران و کشورهایی نظیر زاپن و مره جنوبی موجب شده است تا در سال های اخیر گرایش جوانان و نوجوانان به ادبیات این کشور ها بیشتر شود.

به همین دلیل، گروه مولفین انتشارات دانش آفرین، به کمک مترجمین زبان های شرق آسیا، اقدام به ترجمه و چاپ برخی از داستان های پر طرفدار و پر فروش این دو کشور نموده اند.

ابزار کمک آموزشی

یکی از روش های آموزشی برای بالا بردن راندمان کاری و همچنین تسهیل انتقال مفاهیم درسی برای یادگیری بهتر دانش آموزان، استفاده از روش های آموزش تصویری و مولتی مدیا است.

انتشارات دانش آفرین، با در نظر گرفتن این موارد و اصول، اقدام به تهیه و ارائه برنامه ها و نرم افزار های آموزشی برای دروس مختلف پایه های اول تا پنجم ابتدایی نموده است.

تدریس تمام مباحث دروس مهمی مانند ریاضی، فارسی و علوم ابتدایی از طریق محتوا های تصویری، در قالب نرم افزار، موجب جذابیت آن برای دانش آموزان و افزایش میل و رقبت آن ها جهت یادگیری مفاهیم آن ها شده است.

از معروفترین نرم افزار های ارائه شده در انتشارات دانش آفرین، می توان به نرم افزار مداد اشاره نمود.

به دلیل قابلیت شبیه سازی آزمون های مختلف و ارائه سوالات امتحانی تالیفی و سوالات پر تکرار مربوط به نوبت های اول و دوم، کار معلمان و همچنین اولیا را در آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در امتحانات مدرسه، راحت تر کرده است.

از دیگر نکات مفید و مهم در مورد این نرم افزار ها، ارائه پاسخ های تشریحی و کامل به همراه نکات مهم درسی برای تمام سوالات مطرح شده در آن است.

تدارک فلش کارت های اموزشی برای آموزش حروف، صداها، ترکیب صدا ها و حروف و تمام نکات آموزشی مربوط به دروس پایه اول ابتدایی، از دیگر ابتکارات انتشارات دانش آفرین بوده است که در طول سالیان فعالیت این موسسه، همچنان در لیس محصولات پر فروش آن قرار دارد.

خرید کتاب های انتشارات دانش آفرین از بانک کتاب دانش لند

چنان چه به دنبال خرید  هر یک از محصولات آموزشی، کمک آموزشی و یا کتاب های داستان و کتب مربوط به ادبیات جهان مربوط به انتشارات دانش آفرین هستید، بانک کتاب دانش لند، مرجعی بسیار خوب برای بررسی و خرید کتاب های مورد نیاز شما خواهد بود.

با گشت و گذاری در قسمت فروشگاهی سایت دانش لند، می توانید تمام کتاب های مورد نیاز خود را چه کتب مجموعه انتشاراتی دانش آفرین و چه کتاب های منتشر شده در مجموعه های انتشاراتی دیگر را با مناسب ترین قیمت خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت، با مشاورین و کارشناسان فروش دانش لند ارتباط برقرار نموده و کتاب های مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

بیشتر
دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
28,050تومان303,050تومان

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
28,050تومان303,050تومان